2737
2739

سلام 

راستش من و همسرم تو فکر رفتیم که ماشین و طلاها رو بفروشیم یه وام ۱۰۰تومانی هم هست میتونه از سرکارش بگیره با اینا یه کاری راه بندازیم به نظرتون میشه؟

با این تورم اگه با پوله یه کار راه بندازیم امکان اینکه دوباره ماشین بخریم  هست ؟ماشینمون پرایده مدل بالاس حدود ۳۰۰تومان هست قیمتش یا همین ماشینمون نگه داریم بی خیال کار و کاسبی شیم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

علاقه ی خودتون چیه 

همسرم‌میگه ساندویچی من میگم مغازه لوازم التحریر

ولی همش در حد حرفه نمیدونیم درسته این کار یا نه

تو اقوام ما هیچ کس شغل آزاد نداشته و نداره که بخوایم باهاشون مشورت کنیم😩

2731
بنظر منم نظر همسرت بهتر از شماست 

اخا میدونی ساندویچی باید حداقل یه نفر هم استخدام کرد حقوق اونم داد اما لوازم تحریری باشه خودم یه نفر میتونم باشم تو مغازه من به خاطر این میگم 

میترسم یه وقت مشتری نباشه نتونیم حقوق کارگر هم بدیم 

2740
من خودم دوست دارم کفش فروشی بزنم

ایشالا میزنی

نزدیک خونه ما حدود پنج تا لوازم التحریری هست

من میگم همه جا بچه هست هر جا هم مغازه لوازم التحریر باشه بالاخره مشتری داره حتما مخصوصا دم مدرسه ها و پارک ها

اخا میدونی ساندویچی باید حداقل یه نفر هم استخدام کرد حقوق اونم داد اما لوازم تحریری باشه خودم یه نفر ...

ببین آوازم تحریر ریسکش بالاتره جون سه ماهه تابستون ک کلا درآمد کمه 

خب لوازم آرایشی بزن نظرت؟البته مغازه جایی باشه پاخور داشته باشه

اما ساندویچی چون برای شکمه اگ جاش خوب باشه به امید خدا میگیره اما باز تحقیق کنید

ببین آوازم تحریر ریسکش بالاتره جون سه ماهه تابستون ک کلا درآمد کمه  خب لوازم آرایشی بزن نظرت؟ا ...

اره به فکر لوازم ارایشی نبودم به اینم فکر میکنم

همسرم به خاطر همین که چون واسه شکمه میگه ساندویچی میگه اگه جای خوب بزنیم میگیره!!!

اره به فکر لوازم ارایشی نبودم به اینم فکر میکنم همسرم به خاطر همین که چون واسه شکمه میگه ساندویچی م ...

اره فکر کن اینم خوبه

اره راست میگ البته به قول دوستمون باید صبور باشید تا کارتون به امید خدا بگیره

2706