2752
2734
عنوان

اضافه وزن باردارى

37 بازدید | 71 پست
ماه چهارم هستم باردارى دومم هست 4 کیلو اضافه کردم با توجه به این که خودم هم اضافه وزن دارم دلم نمیخواد وزنم خیلى بره بالا راه کارى دارید ؟؟؟؟
خدایا به خاطر هر چى که بهم دادى و هر چى که ازم گرفتى ممنونم ،خدایا شکرتتتتتتتتتتتت
سر باردارى أولم 20کیلو اضافه کردم خیلى بد شده بودم و جونم در اومد تا کم شه الان اصلا دلم نمیخواد به اون وضع دچار بشم ،به نظرتون مولتى پریناتال باعث افزایش وزن میشه؟؟؟؟
خدایا به خاطر هر چى که بهم دادى و هر چى که ازم گرفتى ممنونم ،خدایا شکرتتتتتتتتتتتت

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

2731
رژیم که نمی تونی بگیری ولی اونایی که خودشون اضافه وزن دارند اینقدر زیاد نمی کنن که استرس بگیری. من کمبود وزن داشتم 30 کیلو اضافه کردم دکتر گفت نرماله . شما هم تا جایی که از نظر دکترتون نرمال هست اگر اضافه کردی اصلا استرس نداشته باش . بعد که بچه بیاد و شیر خودت رو بدی لاغرتر از قبل میشی.
بزرگان بر خود سخت میگیرند ... حقیران بر دیگران . 
سر بارداری نباید رژیم گرفت، بی خیال شو فقط شیرینی جات نخور ماکارونتی و برنج کم بخور خیلی کم
زنان قبل از مادر شدن ، “پری” و بعد از مادر شدن تبدیل به “فرشته” می شوند من هم الان فرشته شدم، پسرم۲۳ بهمن ۹۴ وقتی هنوز۳۴ هفته بود پا به دنیا گذاشت و منو تبدیل به فرشته کرد
من توهفته ی 34هستم چندروزپیش دکترم گفت تاالان 9کیلو زیادکردی وخیلی زیاده مواظب باشچه برسه شمااینجوری پیش برین خیلی خیلی زیادمیشه ها
حال من حال عجیبیست هیچ کسی فکر کسی نیست
2706