2737
2739

خانما پسرم ۱۳ سالشه قدش ۱۴۶..یه دوره چهار ماهه دارو هم خورد فقط دو سانت بلند شد...چیکار کنم بنظرتون بازم ببرم دکتر ..از عوارض آمپول رشد هم میترسم😔😔

پسرا معمولا تو سن بلوغ یهویی قد میکشن

نژاد‌پرست‌نیستم‌ولی‌نژادم‌شایسته‌پرستشه‌زنده‌بادکورد ؛آیا‌میدانی‌که‌انسان‌ها‌از‌نسل‌میمون‌هستند؛اما‌کورد‌ها‌از‌نسل‌شیر😌🦁اگ‌جوابتو‌ندادم‌؛بدون‌تشخیص‌دادم‌عقلت‌ناقصه👌🏻

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
بخدا از استرس داغون شدم

قد خودتو همسرت چنده؟؟

نژاد‌پرست‌نیستم‌ولی‌نژادم‌شایسته‌پرستشه‌زنده‌بادکورد ؛آیا‌میدانی‌که‌انسان‌ها‌از‌نسل‌میمون‌هستند؛اما‌کورد‌ها‌از‌نسل‌شیر😌🦁اگ‌جوابتو‌ندادم‌؛بدون‌تشخیص‌دادم‌عقلت‌ناقصه👌🏻
آخه بیشتر همکلاسیاش ازش بلندترن

نهایتش اگ چن سال دیگه بلند نشد برو امپولی چیزی بزن 

الان بهش شیر زیاد بده

زینک بده

قرص تقویتی بگیر براش

2740
خودم ۱۶۰و همسرم ۱۷۵

خب عزیزم پدرش تقریبا قد کوتاه حساب میشه

متوسطه

انتظار نداشته باش قدش بلند شه زیاد 

آمپول تا چه سنی جواب میده...منظورم اینه که مثلا سال دیگه برا آمپول دیر نمیشه؟

اطلاعات ندارم راجبش عزیزم 

خودت گوگل سرچ کن بخون راجب رشد قد و داروهاش

با دکتر هم مشورت کن حتما