2733
2734
هفته 32 هستم... از وقتی وارد ماه هشتم شدم در طول روز قسمت بالا و سمت چپ شکمم شروع به درد گرفتن می کنه ... به طوری که تا آخر شب خیلی شدیدتر میشه و با خواب شبانه خوب میشه و دوباره تاظهر شروع به درد گرفتن می کنه، تقریبا پایین دنده هام هست. پس فردا وقت دکتر دارم... کسی میدونه برای چیه؟کارمندم و بچه کلاس اولی هم دارم نمی تونم خیلی استراحت کنم
منم دو سه روزه همه حرکات نی نی رو زیر زیر شکم حس میکنم. همش شکمم سفت میشه. اما درد ندارم. نه ک بری دکتر دکتر جوابتو میده...من ب دکتر هرجی میکم انکار نمیشنوه
میشه برای سلامتی اقا مهدیار من یه صلوات بفرستید؟؟؟؟ (اللهم صلی علی مُحَمَّد و ال مُحَمَّد )
ولی فک نمیکنم برا شما دلیلی داشته باشه. ماشاالله بجه درشت شده جا نداره فشار میاره ب اون قسمت بدنت. من جون ممکنه زایمان زودرس داشته باشم میترسم
میشه برای سلامتی اقا مهدیار من یه صلوات بفرستید؟؟؟؟ (اللهم صلی علی مُحَمَّد و ال مُحَمَّد )

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

2731