2733
2734

فکر نکنم 

🔴آقایون به من درخواست ندن،ریپلای نکنن و تو تاپیکام نیان🔴 🇪🇭ای کاش میتوانستم کودکان را در قلبم پنهان کنم تا زمانی که جنگ ها تمام شود😓کاربری چهارم من 😶 با شماره مادرشوهرم اومدم اینبار💔خطر شناسایی توسط خواهرشوهر😂تگم کن😐تگم نکردی از ما نیستی😂تو تاپیکای عکس و جنجالی و دعوا😁مرسی میشم🥲🫂❌️از خانه قدم به دنیای بیرون بگذارید در حالی که زنانگی تان پشت در جامانده است، تا انسانی در جمع حضور یافته باشد و اندیشه و گفتار و رفتار او مورد توجه و احترام قرار بگیرد نه جلوه‌های زیبای جسم و زنانگی‌اش.(امام موسی صدر)                

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
2738
یه قسمتایی داره مثل خوابگاه اونجا میشه برای استراحت رفت و شب هم خوابید باز باید از خادمای اونجا بپر ...

از کجا سوال کنم اخه از همدان میخام برم راستش هزینه انقدری ندارم که خونه بگیرم گفتم مطمئن شم ک میشه شب بمونم تو حرم

سرد نیست الان اخه؟ 

نمیدونم والا من الان قم نیستم داخلشم میزاشتن ولی ما چون داداشم با یکی سر جا پارک دعوا کرده بود مامانم ترسید اونا برن جای مردان ما زنان گفت خطرناکه چون پسره با چاقو تهدید می‌کرد واسه همین اومدیم بیرون

تیکر بارداری نیست
از کجا سوال کنم اخه از همدان میخام برم راستش هزینه انقدری ندارم که خونه بگیرم گفتم مطمئن شم ک میشه ش ...

گلی نمیدونم الانم هست اونجا یا نه و شاید الان هزینه گذاشته باشن روش(البته کمتره باز نسبت به جاهای دیگ)ولی قبلا یه همچین خوابگاهی بود تو خود حرم که نمیشه ولی همون نزدیکای حرم هست بود برا زائر ها

باز باید از قمی ها بپرسید که اونجا هستن میتونن از خادمی سوال بپرسن به حرف من نرید قم یه وقت نباشه شرمندتون شم😕

زندگی یک چمدان است،که می آوریَش.... بار و بَندیل سبک میکنی و میبَریَش... 

من قم هستم الان هوا خوبه ،میشه چادر بزنی بیرون بخوابی،تو حرم اجازه نمیدم دراز بکشی بخوابی،ولی میتونی بری جمکران ،تو محوطه بیرون ،چیزی پهن کنی بخوابید،هوا هم الان خوبه قم،سرد نیست