2737
2734
عنوان

دخترم فقط تو خواب شیر میخوره

101 بازدید | 10 پست

۳ ماهشه رفلاکس داره ولی بالا نمیاره زیاد شیرخشک اپتامیل میخورد چون وزنش کم بود عوض کردم نان گرفتم ولی کلا خیلی کم میخوره اصلا میل به شیر نداره.نمیدونم چیکار کنم کارم شده غصه خوردن اگه تجربه ای دارین کمکم کنین

منم الان داشتم بخاطر همین موضوع گریه می کردم😐

دخترم با وزن 1900دنیا اومد الان نزدیک هفت ماهش هست شش کیلو هست

شب وروزم بیداره وگریه می کنه تو خواب با بدبختی بهش شیر می دم

شیر ای آر بگیر، برو دکتر براش دارو هم بگیر، من چند ماه به دکترا می گفتم این طفل معصوم مشکل داره که شیر نمی خوره می گفتن توقعت زیاده این ضعیفه باید قبول کنی😑، یه دکتر بهش کپسول اوزونیوم داد، (امپرازول) هر شب یه سومش رو بهش میدم، تشک آنتی رفلاکس گرفتیم، یه ماهه یه کم بهتره، اما بچم خیلی ضعیفه ورنجوره

من بهش شیر بز می دم بهش می سازه اما یبوست می گیره از ناچاری روزی یکی دوبار بهش میدم

منم الان داشتم بخاطر همین موضوع گریه می کردم😐 دخترم با وزن 1900دنیا اومد الان نزدیک هفت ماهش هست ش ...

دکتر بردم شربت دومتیدون و اس امپرازول داد ولی هنوز فرقی نکرده

شیر بز خوبه واسه نوزاد؟ از کجا میگیرین؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

دکتر بردم شربت دومتیدون و اس امپرازول داد ولی هنوز فرقی نکرده شیر بز خوبه واسه نوزاد؟ از کجا میگیری ...

منم دوماه شربت دادم الکی بود، فقط همین کپسول خوب بود، بیچاره شوهرم در به در از قصاب محل ودوست وآشنا آدرس گوسفندا دار رو می گیره و میره ازشون شیر می گیره، قبل از عید که بزا زایمان نکرده بودن شیرم نداشتن، الان هرکسی هم داره برای بزغاله های خودش میخواد اما گاهی یکی دوکیلو پیدا می کنیم و فریز می کنیم، اگر پیدا کردین باید چند بار بجوشونید و سرشیرش رو بگیرید بعد با آب باز بجوشونید تا سبک شه، من قبل از شیر خوردن یه کم نبات میندازم تو شیشه یه کم آب می ریزم که نبات آب بشه بعد شیر رو بهش اضافه می کنم که هم یبوستش کمتر بشه، هم سردی شیر رو بگیره

می تونید از مزرعه های بزرگم که بز سانن پرورش میدن بگیرید اونا توهمه فصلا شیر دارن اما خرده فروشی ندارن، زیر بیست کیلو نمی فروشن، هرکیلو هم 45، دخترم یه هفته خورد از این رو به اون رو شد اما متاسفانه یبوست شدید می گرفت، 

لبنیات پاستوریزه زالی هم شیر بز داره 

من بهش آب سیب زرد، آب به، عرق نعنا و بارهنگم میدم🤭از ناچاری گاهی می برم پیش پیرزنایی که بلدن کامش هم بر می دارم، انگشت می کنن تو گلوش تا یه چند روز شیر خوردنش بهتر میشه اما دلم براش میسوزه سعی می کنم کمتر ببرم

اگر شیر نان براش سنگین نیست وزیاد نفخ نمی کنه نان ای آر بگیر 

تشک آنتی رفلاکسم حتما بگیر، شاید بتونی تو دیوار با قیمت مناسب پیدا کنی

وقتی هم خواستی غذای کمکی بدی، فرنی وسوپ برنج نده، رفلاکش رو بدتر می کنه، من سوپ گندم وسویق سنجد با نشاسته میدم

2728
دکتر بردم شربت دومتیدون و اس امپرازول داد ولی هنوز فرقی نکرده شیر بز خوبه واسه نوزاد؟ از کجا میگیری ...

با روغن زیتون یا بابونه معده کوچولو رو آروم به سمت گلو ماساژ بدین، فقط از طرف معده به گلو، یعنی از پایین به بالا، ملاج کوچولو رو هر روز یه روز در میون با روغن زیتون چرب کنید 

هر روز صبح یا غروب بالای سرنوزاد بشینید و با دوتا انگشت اشاره اتون گلو رو به سمت گوش ماساژ بدین یه کم روغن زیتون بزنید که اذیت نشه، هر دو انگشت رو همزمان از قسمت گلو آروم بکشید به سمت لاله گوشش، مثل نوازش یه کم محکم تر تا گلوش تقویت بشه 

من دخترم خیلی ضعیفه و بیماره، نمی تونه هر شیری رو دفع کنه، متاسفانه فقط گیگوز بهش می سازه 

شما می تونید شیرای مختلف رو امتحان کنید 

منم دوماه شربت دادم الکی بود، فقط همین کپسول خوب بود، بیچاره شوهرم در به در از قصاب محل ودوست وآشنا ...

آب سیب و آب به خوبه؟ عرق نعنا که میگن واسه رفلاکس خوب نیست.

من نان از دیشب شروع کردم هنوز پی پی نکرده میترسم یبوست گرفته باشه.

من بچه اولمم همینجوری تو خواب میخورد ولی وزن میگرفت اما دخترم وزن خوب نمیگیره  واقعا دیگه اعصاب برام نمونده. هرکی میبینه میگه چرا انقد کوچولوئه؟؟؟

پسرم ببلاک ای آر میخورد.واسه دخترم گیگوز هم امتحان کردم ولی مدفوعش سبز شد ترسیدم عوض کردم. اگه نان نسازه و یبوست کنه همون ببلاک ای آر میدم

دوس دارم ببرم پیش همون پیرزنا که گفتی کامو درست میکنن اما جایی رو نمیشناسم ببرم

آب سیب و آب به خوبه؟ عرق نعنا که میگن واسه رفلاکس خوب نیست. من نان از دیشب شروع کردم هنوز پی پی نکر ...

آب سیب وبه معداشون رو تقویت می کنه، روزی یک تا دوتا قاشق چای خوری

عرق نعنا اگر با بارهنگ جوشیده بشه برای گرم کردن معده اشون عالیه، می تونید یه کم شیره انگور هم بریزید که طعمش خوب بشه، من اوایل یه قاشق چای خوری، الان یه قاشق مربا خوری بهش میدم

یه قاشق چای خوری بارهنگ رو با یه استکان عرق نعنا رو با شعله ملایم حدود ده دقیقه بجوشونید، من هر روز برای همون روز می جوشوندم، الان دیگه زبل شده نمیخوره، بعد قبل شیر دادن بهش می دادم، الان روزی یه بار میدم 

دختر منم خیلی نحیفه همه میگن هنوز انگار نوزاده دوماهه😒، حرف مردم، بی خوابی بچه، گریه و وزن نگرفتنش منم خسته کرده، چاره ای جز صبر نداریم، ان شاالله غذا خور بشن وبتونن راه برن بهتر میشن

2740
آب سیب و آب به خوبه؟ عرق نعنا که میگن واسه رفلاکس خوب نیست. من نان از دیشب شروع کردم هنوز پی پی نکر ...

ما تو فامیل ومحلمون از این پیرزنا زیاد داریم،🤭 از مادر یا مادر همسرتون بپرسید شاید بشناسن، من از پنج ماهگیش بردم، پشیمونم چرا زودتر نبردم، می ترسیدم، گلوش رو زخم کنن اما خودشون بلد هستن

ما تو فامیل ومحلمون از این پیرزنا زیاد داریم،🤭 از مادر یا مادر همسرتون بپرسید شاید بشناسن، من از پن ...

از مادرم پرسیدم نمیدونست گفتم از مادربزرگم بپرسه خدا کنه اون بلد باشه