2733
2734

من تا حالا استفاده نکردم از واجبی(نوره) یا پودر مو بر که کیلویی میفروشن میخام استفاده کنم میگن ثوابم داره 

میخام بدونم واقعیته باعث سوختگی میشه؟ یا کسی هست استفاده کنه ولی اثر نکه براش لطفا هرکس مطمعنه ازش و استفاده می‌کنه بهم راهنمایی بده🙏❤️

من باختن و بلد نیستم🐈🤍

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

اصلا باعث سوختگی نمیشه

وقتی خمیری شد و رو پوستت زدی هر چند دقیقه یبار تست کن ببین موهات میاد یا ن..تا دیدی موهات دارن میان سریع تمیز کن

اگ مدت طولانی رو پوستت بمونه باعث سوختگی میشه

و خیلییییی خوبه من ۵ ۶ ساله دارم استفاده میکنم

اصلا باعث سوختگی نمیشه وقتی خمیری شد و رو پوستت زدی هر چند دقیقه یبار تست کن ببین موهات میاد یا ن.. ...

شما از چه نوع مارکی میزنید؟از کجا تهیه میکنید؟

من باختن و بلد نیستم🐈🤍

اون روش نوشته باید چند دقیقه بمونه

صدایت میکنم اما                                                                 جوابت را نمیخواهم                                                              که در هر پاسخت                                                                  یک مثنوی کم میشود از من                        
اصلا باعث سوختگی نمیشه وقتی خمیری شد و رو پوستت زدی هر چند دقیقه یبار تست کن ببین موهات میاد یا ن.. ...

سوختگیش چطوره؟بدنت قرمز میشه یا کامل میسوزونه؟

من باختن و بلد نیستم🐈🤍
سوختگیش چطوره؟بدنت قرمز میشه یا کامل میسوزونه؟

اینک اصلااااا نمیسوزونه...حداقل ک برا منو نسوزوند

فقط موقع مالیدنش ب بدنت دستکش دستت کن ب ناخونت نخوره چون لایه ناخنت بلند میشه

بعد از اتمام کار هم تمیز ابکشی کن خودتو 

2706