2737
2739
عنوان

قضیه رو کم کنیه لطفا بیاین🙂😂

82 بازدید | 6 پست

زن داداشم خیلی اینترنتی خرید میکنه خصوصا پوشاک . یه بار یه مانتو خامه دوزی شده خیلی شیک تنش بود . ازش پرسیدم از کجا خریدی مدلش خیلی خوشگله . با یه حالت خیلی خاصی گفت جاهایی ک خرید میکنمو به همه کس معرفی نمیکنم😑بعدم بحثو ب خنده گرف ک مثلا من ناراحت نشم .

حالا دوهفته دیگه خونه فامیلامون مهمونیم اینم میاد . یه فروشگاه مانتو و لباس خیلی خوب که قیمتاش حداکثر دیگه ۸۰۰باشه معرفی کنین لطفا . فقط ت اینستا نباشه یعنی ترجیحا سایت یا کانال داشته باشه ممنون   

اخه یعنی چی اینکارا بیشترین کسی که حرص میخوره خودتی که دنبال اینی رپش رو کم کنی یکم به بلوغ فکری برسیم کاش

کاش یاد بگیریم میشه بانظر کسی مخالفت کرد بدون اینکه بهش بی احترامی کنیم.                                               کسی که تفکرش با تو متفاوت است، دشمن نیست، انسان دیگریست با دیدگاه دیگر، فقط همین…اگر فقط همین یک اصل را می پذیرفتیم، روابطمان بهتر می شد، آرامشی توام با احترام، به همین سادگی!مشکل ما افکار بسته است..!     

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

تو ایتا یه عالمه کانال هست.سرچ کن مانتو مجلسی....اونایی که اعضاشون بالاست و چند ساله فعالن مورد اعتمادترن.

🇵🇸وای به روزی که ببارد سجیل🚀🚀🚀 مهم اینه خدا با ماست💪💪💪من مامان شاد و پرانرژی چهار تا دسته گلم(بگو ماشاالله).... اگه سؤالی در زمینه بارداری، همسرداری و بچه داری داشتین خوشحال میشم کمکتون کنم.....