2733
2734
عنوان

بنظرتون ناراحتیم بجاست یا نه؟؟

130 بازدید | 27 پست

واسه آبجیم خواستگار ا‌ومده طرف خونه و ماشین داره بعد مامانم زنگ زده میگه واقعا موقعیتش خوبه میگه مثلا تو بعد چن سال به سختی خونه خریدی ولی این همه چی داره حتی چن روز پیش آبجیمم گفت برم تو این زندگی راحت میتونم خرج کنم ولی تو(یعنی من)نه باید حساب شده خرج کنی در صورتی که خونه و ماشین منم دارم شوهرمم درآمد داره حس میکنم دارن مقایسه میکنن بنظرتون ناراحتیم الکیه یا نه؟؟

اهمیت نده مهم خوشبختیه و اینک شوهرت خوب باشه.

يَاأَيُّهَا الْإِنسَانُ مَا غَرَّكَ بِرَبِّكَ الْكَرِيمِ : هان ای انسان، چه چيزی تو را نسبت به پروردگار كريمت مغرور ساخته است؟
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

به هیچ وجه وارد این بازی نشو که سمی میشی

حتی اگر احساس میکنی اونا واقعا منظور دارن تو خودتو بزن به اون راه 

عاقل باش و برای روح و روان خودت ارزش قایل شو 

خدا عاقبت هممونو بخیر کنه ‌و از خان کرم خودش به همه بده مقایسه کار شیطانه

من تو موقعیت خواهرت هستم بر عکس ناراحتم میگم خواهرم ناراحت نشه من موقعیت شوهرم بهتر اونه خیلی تو حرف زدن دقت میکنم تو رفتارام یهو باعث رنجشش نشم بر عکس خاهر شما ولی شما بزرگوار  باش اهمیت نده

نه کاملا به جاست که ناراحت بشی بگو منو شوهرم باهم زندگیمونو ساختیم و خداروشکر که الان تو رفاهیم

یکم از شوهرت و خوبی‌اش تعریف کن تهش‌ بگو خداروشکر که خواستگاری با شرایط مناسب واست اومده انشالله که اخلاق و رفتارش هم خوب باشه و خوشبخت بشی

تو نمیتونی یه حیوون بیچاره رو به محیط زندگی بسته و آپارتمانی خودت بیاری و ژست حیوان دوستی بخودت بگیری،تو همزمان هم حیوان آزاری هم آدم آزار، لطفا آدم آزار ها و حیوان آزار ها منو ریپ نزنن با تچکر😚
2740

نه ناراحت نشو مثال میزنه دیگه آدم از خواهرش که ناراحت نمیشه 

برای همه آرزوی آرامش دارم  ....در قضاوت کردن احتیاط کنیدزمین به طرز عجیبی گرده تجربش میکنی خودت نه عزیزت دیدم که میگم .............من وفادارترین آدما رو دیدم که خیانت کردن.باهوش‌ترین آدما رو دیدم که فریب خوردن.صادق‌ترین آدما رو دیدم که دروغ گفتن. مهربون‌ترین آدما رو دیدم که دل شکستن. قوی‌ترین آدما رو دیدم که کم آوردن.بالغ‌ترین آدما رو دیدم که بچگانه رفتار کردن.و از همه‌ی این‌ها متوجه شدم هیچ بد و خوب مطلقی وجود نداره، همه ممکنه اشتباه کنن و هیچ چیز از هیچ کس بعید
به هیچ وجه وارد این بازی نشو که سمی میشی حتی اگر احساس میکنی اونا واقعا منظور دارن تو خودتو بزن به ...

راستش به مامانم گفتم مقایسه نکن ناراحت میشم بهش برخورد گفت دیگه زنگت نمیزنم

خداروشکر شوهرم خوبه ولی مقایسه کردنشون آزارم میده شایدم من الکی حساس شدم نمیدونم

توهم بگو بجای اینک الان مالو منال طرف چشمتونو کور کنه خوب تحقیق کنین تو زرد از اب درنیاد اونم الان که به هیچکی نمیشه اعتماد کرد.یکی باشه مثل شوهر من خووب😁😁

يَاأَيُّهَا الْإِنسَانُ مَا غَرَّكَ بِرَبِّكَ الْكَرِيمِ : هان ای انسان، چه چيزی تو را نسبت به پروردگار كريمت مغرور ساخته است؟
نه کاملا به جاست که ناراحت بشی بگو منو شوهرم باهم زندگیمونو ساختیم و خداروشکر که الان تو رفاهیم یکم ...

حالا چرا با سیم شارژر خیلی کلمات بیرونم همینجور مخفف میشه خخخخ

برای همه آرزوی آرامش دارم  ....در قضاوت کردن احتیاط کنیدزمین به طرز عجیبی گرده تجربش میکنی خودت نه عزیزت دیدم که میگم .............من وفادارترین آدما رو دیدم که خیانت کردن.باهوش‌ترین آدما رو دیدم که فریب خوردن.صادق‌ترین آدما رو دیدم که دروغ گفتن. مهربون‌ترین آدما رو دیدم که دل شکستن. قوی‌ترین آدما رو دیدم که کم آوردن.بالغ‌ترین آدما رو دیدم که بچگانه رفتار کردن.و از همه‌ی این‌ها متوجه شدم هیچ بد و خوب مطلقی وجود نداره، همه ممکنه اشتباه کنن و هیچ چیز از هیچ کس بعید
حالا چرا با سیم شارژر خیلی کلمات بیرونم همینجور مخفف میشه خخخخ

چون دسترسی بهش آسونتره 🤣

تو نمیتونی یه حیوون بیچاره رو به محیط زندگی بسته و آپارتمانی خودت بیاری و ژست حیوان دوستی بخودت بگیری،تو همزمان هم حیوان آزاری هم آدم آزار، لطفا آدم آزار ها و حیوان آزار ها منو ریپ نزنن با تچکر😚
2706