2733
2734
عنوان

عفونت زنانه و استخر

195 بازدید | 13 پست

ممکنه خانم از طریق همسرش که استخر می ره عفوتت بگیره؟ 

اصلا آقایون از استخر ممکنه دچار عفونت بشن بعد به خانمشون منتقل کنن؟ 

"اللهم صل علی محمد و آل محمد"

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

سلام عزیز شما داخل یه تاپیک گفته بودین دکتر فشارکی کارش برای ناباروری خوبه؟ کسی را می‌شناسید پيششون ای وی اف کرده باشه؟ 

دعای نی نی سایتیها میگیره.دعا کنین صلاح باشه خدا خیلی زود همین امسال، بعد این همه چشم انتظاری نی نی های سالم و صالح از خودمون روزیمون کنه
2738
سلام عزیز شما داخل یه تاپیک گفته بودین دکتر فشارکی کارش برای ناباروری خوبه؟ کسی را می‌شناسید پيششون ...

نه عزیزم نمی شناسم.اما برای نازایی پرفسور علی اکبر طاهریان عالیه

نه عزیزم نمی شناسم.اما برای نازایی پرفسور علی اکبر طاهریان عالیه

آره خیلی تعریفشون را شنیدم، دلم میخواد خانم باشه

دعای نی نی سایتیها میگیره.دعا کنین صلاح باشه خدا خیلی زود همین امسال، بعد این همه چشم انتظاری نی نی های سالم و صالح از خودمون روزیمون کنه
آره خیلی تعریفشون را شنیدم، دلم میخواد خانم باشه

دوست من رفت پیش دکتر طاهریان باردار شد بعد چون نمی خواست آقا باشه دیگه نرفت پیشش رفت دکتر خانم.

انشالله که به زودی کوچولونو بغل بگیرین

دوست من رفت پیش دکتر طاهریان باردار شد بعد چون نمی خواست آقا باشه دیگه نرفت پیشش رفت دکتر خانم. ا ن ...

ممنون عزیز.یعنی خود دکتر طاهریان معاینه یا سونوش نکرد؟دستیاراش میکردن؟ من 1 بار ای وی اف هم کردم، قبل ای وی اف مشکل خاصی نداشتم ولی الان داغون شدم با مصرف داروها، یه پری به مصیبت میشم

همسرم موفولوژیش مشکل داره، بهش میگم بیا با شیوه سنتی و... درصدش را بالا ببریم ولی زیر بار نمیره، میگه دوباره برو ای وی اف

ممنون عزیز.یعنی خود دکتر طاهریان معاینه یا سونوش نکرد؟دستیاراش میکردن؟ من 1 بار ای وی اف هم کردم، قب ...

اگه سنتون بالا هست منتظر روش های سنتی نباشین.اصلاح سبک بکنید اما وقتتونو هدر ندید.

می دونم که دکتر اصلا نگاه نمی کنه یه پارچه میندازن و دکتر فقط کارشو انجام می ده.

انشالله به حق امروز به حق علی اصغر سال دیگه نوزادتو ببری مراسم شیرخوارگان حسینی🙏

اگه سنتون بالا هست منتظر روش های سنتی نباشین.اصلاح سبک بکنید اما وقتتونو هدر ندید. می دونم که دکتر ...

ممنون گلم