2737
2739
عنوان

هماتوم

1188 بازدید | 51 پست

سلام خانوما من ۹ هفتم‌ ، هفته ۶ خونریزی کردم و متوجه شدم هماتوم دارم . ۱۲ روز پیش مجدد رفتم سونو گفت هماتوم ۲۲×۲۲ . چند باریم لکه بینی داشتم ک خداروشکر یه روزه قطع میشد، الان یه هفتس لک ندیدم شکرخدا. امشب با شوهرم بعد دوماه نزدیکی داشتیم در حد فقط سر آلتش وارد کرد و من هیچ فشاری بم وارد نشد و خودمم ارضا نشدم ، مشکلی پیش نمیاد؟ یهو جوگیر شدم دلم سوخت گفتم سرشو بفرست داخل. بیچاره خودشم دلش نمیومد و نهایت سعیشو کرد بم فشار نیاره و نیاورد خداروشکر. دیگه هم قرار نیس اینکارو بکنیم. فقط عذاب وجدان دارم برا بچم بااینکه خداروشکر لذیت نشدم و نخاستم ک ارضا شم. بنظرتون خطری نیست برام؟ 

ممنون میشم برای مادرشدنم صلوات بفرستید❤خدایامیشه بغلمو با  دستات پر  کنی؟ آخه  مامانم میگه: دستای خدا به لطافت نوزاد تازه  متولد  شدس❤عاقبت در یک شب از شب های دور ،کودک من پا به دنیا مینهد...،آن زمان بر من ،خدای مهربان ،نام شور انگیز ❤مادر ❤مینهد......... و بالاخره در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲۵ منم مادر شدم و نام شورانگیز مادر، به منم تعلق گرفت خدایاشکرت😭😭

هیچی نمیشه نگران نباش. 

فقط شیاف و استراحت چاره هماتوم هست

خدای مهربونم خیلی خیلی دوست دارم ممنون برای تک تک معجزاتی که تو زندگیم میبینم. من یه زن سرحال و قوی هستم که تمام قد پای زندگیم ایستادم😍😍 تو من رو به جشن زندگی دعوت کردی و روا نیست که در این جشن لحظه ای ناشاد باشم

انشالله ک مشکلی پیش نمیاد ولی کاش یه کم تحمل میکردید

من هماتوم داشتم دقیقا همین کار شمارو انجام دادیم بعدش از لکه تبدیل به خونریزی شد ک تا اخر ۴ ماهگی دیگه رابطع نداشتیم 

و  وقتی رفتم دکتر گفت اصلا نباید در حد کمی هم دخول داشته باشه

تعلیق شدم باز اومدم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

لطفا استراحت مطلق باش تا هفتت بالا نرفته رفع بشه 

دیگه هم اصلا رابطه نداشته باش 

فرنگی بشین 

شیاف پروژسترون استفاده میکنی؟ 

خدایا درآینده دوتا عروس خوب مثل عروسای نی نی سایتی نصیبم کن درعوض منم قول میدم مثل مادرشوهرای نی نی سایتی نباشم😂😂
2731
هیچی نمیشه نگران نباش.  فقط شیاف و استراحت چاره هماتوم هست

شیاف روزی دوتا میزنم، یدونه هم امپول پروژسترون.ممنون گلم

ممنون میشم برای مادرشدنم صلوات بفرستید❤خدایامیشه بغلمو با  دستات پر  کنی؟ آخه  مامانم میگه: دستای خدا به لطافت نوزاد تازه  متولد  شدس❤عاقبت در یک شب از شب های دور ،کودک من پا به دنیا مینهد...،آن زمان بر من ،خدای مهربان ،نام شور انگیز ❤مادر ❤مینهد......... و بالاخره در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲۵ منم مادر شدم و نام شورانگیز مادر، به منم تعلق گرفت خدایاشکرت😭😭

ازمن به تو نصیحت خونریزی وقتی هماتوم داری اگه بدون درد زیاد باشه طبیعیه اصلااابیمارستان نرو به هیییچ عنوان اجازه معاینه نده 

منو بدبخت کردن 😔

خدایا درآینده دوتا عروس خوب مثل عروسای نی نی سایتی نصیبم کن درعوض منم قول میدم مثل مادرشوهرای نی نی سایتی نباشم😂😂
2740
 انشالله ک مشکلی پیش نمیاد ولی کاش یه کم تحمل میکردید من هماتوم داشتم دقیقا همین کار شمارو انج ...

بلافاصله بعدش خونریزی شدید؟ وای عجب غلطی کردم😭 جوگیر شدم. الان دوماهه یکسره استراحتم 

لطفا استراحت مطلق باش تا هفتت بالا نرفته رفع بشه  دیگه هم اصلا رابطه نداشته باش  فرنگی ب ...

همش استراحتم فقط امشب همین کارو کردم الانم چقد نگرانم. اره شیاف روزی دوتا و یدونه امپول پروژسترون. فرنگیم استفادع میکنم😢

بلافاصله بعدش خونریزی شدید؟ وای عجب غلطی کردم😭 جوگیر شدم. الان دوماهه یکسره استراحتم 

من تا الان ک ۸ماهمه استراحتم بخاطر هماتومم ک تا ۱۸هفتگی داشتم هنوزم بهم استراحت مطلق و شیاف و اینا دادن مواظبت کن

اره بعدش احساس کردم ک خونریزی دارم 

و تا صبح صبر کردم صبح ساعت ۶ رفتم زایشگاه و به دکترم زنگ زدن اومد گفت تا چهار ماه استراحت مطلق و بدون هیچ رابطه ای

تعلیق شدم باز اومدم
منم هماتوم داشتم دکترم گفت رابطه سطحی عیب ندارد..ولی من اصن نزدیکی نکردم تا ۹ماه..مراقب خودت باش راب ...

باشه گلم ممنون نه دیگه ب عذاب وجدان بعدش نمی ارزه