2733
2734
عنوان

بچه ها یکی پشت سر دوستم حرف زده

210 بازدید | 25 پست

بعد دوستم شنید ک اون دختره داره به من این حرفارو میزنه و  با منم قهره 

الان جواب نمیده فقط استوریامو میبینه 

ی چیزی بگید بنویشم تو مایه های اینکه میخوام بگم من اونایی ک پشت سرت حرف میزننو باهاشون قهرم و قبول ندارم 

اینو تو شعری 

یا ی چیزی مثل پست یا استوری بگید 

بهش بگم‌اخه رفیق چندسالمه سوتفاهم شده 

ی جوری ک بگم‌اونایی رو که پشتت بد میگفتن و بدتو میخواستن باهاشون قطع رابطه کردم 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
خب چرا به حرفای اون غیب گو گوش میدادی  چرا نزدی دهن اون  چرا همون موقع طرف دوستت درنیومد ...

من ساکت بودم دوستم اون طرف یواشکی شنیده 

اصلا قضاوت یا تایید نکردم 

حالا بهش برخورده فقط استوریامو میبینه 

اما زنگ و اینا اصلا 

توروخدا ی جمله بگو 

من ساکت بودم دوستم اون طرف یواشکی شنیده  اصلا قضاوت یا تایید نکردم  حالا بهش برخورده فقط ...

بهترین کار همون بود که موقعی که حرفا رو میشنیدی واکنش نشون بدی 

شاید دوستت فک کردی موافق حرفای اونی 

عزیزم به دوستیتون حسودی کردن 

میخان شما رو از چشم هم بندازن که متاسفانه موفق شدن

تولدش کیه ؟ 

بهترین کار همون بود که موقعی که حرفا رو میشنیدی واکنش نشون بدی  شاید دوستت فک کردی موافق حرفای ...

خیلی وقت دیگه ...

اره حسودی کردن و میخواستن از چشم بندازن ..

بهترین کار همون بود که موقعی که حرفا رو میشنیدی واکنش نشون بدی  شاید دوستت فک کردی موافق حرفای ...

من فقط ی بار همون روز ب دوستم گفتم‌ببخشید ک پیش اون دختره نشستم اما باز قهر کرد یعنی انقد دلخوره از من؟؟؟؟؟؟؟ 

من فقط ی بار همون روز ب دوستم گفتم‌ببخشید ک پیش اون دختره نشستم اما باز قهر کرد یعنی انقد دلخوره از ...

چقد لوسه دیگه اه 

برو یه کشیده بزن صورتش 

بگو یا آشتی میکنی یا موهاتو میکشم 😐😄😄

شوخی کردم 

اینجور که معلومه خیلی کینه ایه

من فقط ی بار همون روز ب دوستم گفتم‌ببخشید ک پیش اون دختره نشستم اما باز قهر کرد یعنی انقد دلخوره از ...

رفتم نت یه حدیث دیدم 😐😄 

نوشته بود از امام صادق 

ملعون است ملعون کسی که دست برادر خویش را که به نشانه صلح و آشتی به سمتش آورده رد کند 😃😄❤️