2737
2734
عنوان

رحم دوشاخ

525 بازدید | 44 پست
سلام دوستان خوش اومدین... من چند ماه پیش عکس رنگی انداختم گفتن رحمم دوشاخه بعد دکترم برای اینکه مطمءن بشه گفت یه سونوی واژینال انجام بدم رفتم سونو دوبارهم سونو کرد گفت اثری از دوشاخه بودن نیست ...حالا موندم به کدومش اطمینان کنم سونوی واژینال مطمین تره یا عکس رنگی؟ ممنون که نظر میدییین
بعضی دردا مثل چایی میمونن....!!!شاید سرد بشن !اما تلخ باقی میمونن...!!!!❤️😍 سال ۱۴۰۱ب آرزوم رسیدم 😍❤️

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
دکترم گفت نشون نداده دیگه ولی خودم میگم پس عکس رنگی چی گفت میگه اگه شک داری لاپراسکوپی تشخیصی انجام بده خودشم معلوم بود دودله
بعضی دردا مثل چایی میمونن....!!!شاید سرد بشن !اما تلخ باقی میمونن...!!!!❤️😍 سال ۱۴۰۱ب آرزوم رسیدم 😍❤️
به نظرم برو تا شش ماه برای اقدام. اگه خدایی نکرده جواب نگرفتی یه راه جدید. خیلی ها با رحم دوشاخ باردار شدن. شایدم عکس اشتباه بوده .
خدایا کمکم کن تا درهایی که به سویم میگشایی ندانسته نبندم و درهایی که به رویم میبندی به اصرار نگشایم.
2740
خسته شدم بخدا اینهمه هزینه میکنم هردفه یه چیز میگن... همسرمم سونوی واریکوسل داد 170 هزارتومن گفتن واریکوسل دوطرفه شدید داره رفتیم برای عمل دکتره فقط با دست معاینه کرد گفت نداره واریکوسل بخدا دیونه شدم از دست این دکترااا
دکترمو چندباره عوض میکنم بهترینارو میرم هرکدوم یه چیز میگن
بچه ها واریکوسل همسرم چی به نظرتون اونم به سونو اطمینان کنم یا معاینه؟