2733
2734
عنوان

اولین روز کاری

123 بازدید | 9 پست

سلام بچه ها هستین ؟؟؟خیلی دلشوره دارم ۲۵ سالمه واسه اولین بار دارم میرم کار کنم تو خانه بازی بچه ها شوهرم گفت برو کار کن ولی میترسم بعدا بهم گیر بده چرا خونه نیستی اخه اخلاقشو میشناسم آدم نامتعادلیه از یه طرفم مجبورم کار کنم اخه اجاره نشینیم میشه دلداریم بدین 🥺

اتفاقا خیلی خوبه که بهترین کارو کردی 

اولین روزه استرس طبیعیه 

من واژینیسموس شدید داشتم و درمان شدم.دلم میخواد به هرکی که این مشکل بزرگ رو داره کمک کنم.اگه دوس داشتین درخواست بدین

برو خدا به همرات

|•یاسمنم•| |•پیوسته در تاریخ ساعتی فرا می‌رسد که در آن، آنکه جرئت کند و بگوید دو دوتا چهارتا می‌شود، مجازاتش مرگ است•| |•به تو چه کَس چه کند هرچه کند کَس به تو چه•| |•از دور ریختن قواعدی که به من تلقین شده بود، آرامش مخصوصی در خودم حس می‌کردم•| 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

2731
راجب شغلت میگی  قراره چیکار انجام بدی

شغلش اگه خدا بخواد سخت نیست والدین بچه ها رو میزارن خانه بازی پولشون رو میدن میگن همینجا باشن دو ساعت دیگه میایم میبریمشون فقط ترسم از آدمای مغز عتیقه دوربرمه🥺

شغلش اگه خدا بخواد سخت نیست والدین بچه ها رو میزارن خانه بازی پولشون رو میدن میگن همینجا باشن دو ساع ...

آهان همونا که تو مراکز خرید میشه ؟

نگران نباش توکلت به خدا باشه 

از این جور آدما همه جا هست 

نمیشه که دست رو دست بذاری به خاطر همچین آدمایی بشینی خونه 

از اون آدما نهایت از ده نفر یه نفره عوضش آدمای مهربون و بادرک هم هستن 

این به اون در 

یر به یر میشن 😐😄