2733
2734

بار اول درحد ده دقیقه افتاب بود گفتم شاید اون باعث شده

بار دوم خودمو متقاعد کردم که شاید هی بینیشو مالیده شده

الان خواب بودیم داشت هی صدام میکرد پاشدم دیدم خون دماغ شده

فرشو‌پتو کثیف شده خودش نرسیده بود

میترسم شما میدونید دلیلش چیه؟

اگه ازم بپرسن مهم ترین چیزی که توزندگی یادگرفتی چیه؟میگم اگر هرجای زندگی حالت با کسی یا چیزی خوی نبود ترکش کن...میگم هیچ چیزی توزندگی مهم ترازحال خوبت نیس...
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

ببین ببرش چکاب حتما..ولی بعضیا اینجوری میشن مال کمبود یه جیزیه..نگرانی به خودت راه نده ولی ببرش دکتر

گاهی در یک مکان تاریک هستی و فکر می کنی مَدفون شده ای اما در واقع تو را کاشته اند 🌱 “کریستین کین”
2742
میتونه از خشکی بینی اش باشه.‌ یا خودش انگشت میکنه تو بینی .رگها خشکه باعث خونریزی میشه

اصا به بینیشو انگشت نمیزنه

اگه ازم بپرسن مهم ترین چیزی که توزندگی یادگرفتی چیه؟میگم اگر هرجای زندگی حالت با کسی یا چیزی خوی نبود ترکش کن...میگم هیچ چیزی توزندگی مهم ترازحال خوبت نیس...

بلند شدی اول انگشتش و نگاه کردی؟اگه خ‌ودش دست نزده شاید از خشکی بینی هست.‌بخور سرد بذار.‌داخل بینی رو هم چرب کن. روغن بنفشه اگه داری هر بینی یک قطره بریز قبل خواب. و اگه نگرانی دکتر هم ببر

برای سلامتی امام‌زمان(عج)یک صلوات بفرست
خب شما که آنقدر نگرانی ببرش دکتر خیالت راحت شه

اخه شوهرم‌میگه عصر نوبت بگیر 

اگرخطرناک‌باشه الان ببرم‌بیمارستان نمونم ی عصر

2738
بلند شدی اول انگشتش و نگاه کردی؟اگه خ‌ودش دست نزده شاید از خشکی بینی هست.‌بخپر سرد بذار.‌داخل بینی ذ ...

اره دستانش تمیزبود 

فقط بارو‌دسش بینیشو پاک کرده بود ک خون مالیده

اخه شوهرم‌میگه عصر نوبت بگیر  اگرخطرناک‌باشه الان ببرم‌بیمارستان نمونم ی عصر

منم همینم هیچیم نیس اصلا ولی از هوای گرم درروز سه بار خون دماغ میشدم الان بهتر شدم

همینطور ک ما دهن مونو بستیم و در مورد شما قضاوت نمیکنیم شماهم حق ندارید در مورد سن ازدواج و تحصیلات من نظر بدید شما اگ بیل زن اید یه بیلی به باغچه خودتون بزنید .خود خدا هم ممنوع نکرده ازدواج تو سن پایین رو حضرت فاطمه هم ۹ سالگی ازدواج کرده ادمی ک از زندگی راضیه رو نرنجونید با حرفاتون ...بذارید یه یاد خوب ازتون بمونه🙂😏
منم همینم هیچیم نیس اصلا ولی از هوای گرم درروز سه بار خون دماغ میشدم الان بهتر شدم

ممنون که گفتی

عصر ببرم‌دکتر

ممنون که گفتی عصر ببرم‌دکتر

اره ببرش خون دماغ چیزی نیس ک ازش ساده بگذری

همینطور ک ما دهن مونو بستیم و در مورد شما قضاوت نمیکنیم شماهم حق ندارید در مورد سن ازدواج و تحصیلات من نظر بدید شما اگ بیل زن اید یه بیلی به باغچه خودتون بزنید .خود خدا هم ممنوع نکرده ازدواج تو سن پایین رو حضرت فاطمه هم ۹ سالگی ازدواج کرده ادمی ک از زندگی راضیه رو نرنجونید با حرفاتون ...بذارید یه یاد خوب ازتون بمونه🙂😏

من بابام پارسال همش خون دماغ میشد.رفت دکتر آزمایش داد خداروشکر چیزی نبود.ولی دکتر گفت مویرگهای بینیت نازکه و باعث خونریزی میشه.باید بسوزونیش.مال خشکی بینی هم هست.تازگیا سرما نخورده؟

خدایا تو بساز.تو بسازی قشنگتره
من بابام پارسال همش خون دماغ میشد.رفت دکتر آزمایش داد خداروشکر چیزی نبود.ولی دکتر گفت مویرگهای بینیت ...

نه نخورده 

فقط یک ماه پیش نمی‌دونم شااید ضربه خورده که همون موقع چک کردم چیزی نبود،

2706