2733
2739
عنوان

چرا شوهرم اینجوریه

981 بازدید | 57 پست

بارها بهش گفتم اول غذاتو بخور بعد ایراداشو بگو

امروز سر صبح براش املت درست کردم در حالی که دیشب اصلا نخوابیده بودم 

نشست سر سفره یه لقمه خورد قیافشو یجوری کرد

گفت: خوب نشده😑

خب باید همون اول میگفت😶😶😶

یعنی چی خب بعد از من توقع داره هرچی خواسته داره انجام بدم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
اشپزیت بده ینی؟ 

نه اتفاقا خوبه

ولی کلا از هرچیزی یه ایرادی میگیره

مزه اش خوب باشه میگه

ولی ایراداشم میگه

همون اول

روغن زیاد ریختی

مرغ زیاد ریختی

ربش کمه

ربش زیاده

گوشتش زیاده

بی نمکه

فلفل زیاد ریختی

روغن چی ریختی ووووو.............

عزیزم مشکل از دست پختته اونوقت از شوهرت میخوای چیزی ک دوست نداره تاااخر بخوره عجب

دست پختم مشکل نداره اون الکی ایراد میگیره

همه میخورن دوست دارن اون گیر میده نمیخوره

نه اتفاقا خوبه ولی کلا از هرچیزی یه ایرادی میگیره مزه اش خوب باشه میگه ولی ایراداشم میگه همون او ...

اینکه نسبت به غذات انتقاد میکنه و براش مهمه ک خوبه. 

خیلیا هستن اصلا هیچ حسی نسبت به غذایی ک طرفشون میپزه ندارن بنظرم شما نتنها ناراحت نشو بلکه مشتاق تر شو

2738
اینکه نسبت به غذات انتقاد میکنه و براش مهمه ک خوبه.  خیلیا هستن اصلا هیچ حسی نسبت به غذایی ک ط ...

گیر های الکی میده خب

یه سرآشپز تست کنه اینقدر گیر نمیده

نه اتفاقا خوبه ولی کلا از هرچیزی یه ایرادی میگیره مزه اش خوب باشه میگه ولی ایراداشم میگه همون او ...

دقیقا شوهر خواهر من ..اگه بهترین غذا جلوش باشه ی ایراد حتما میگیره.. ریلکس باش عزیزم . 

منم یدونه شو دارم،اینا بیمارن دست خودشون نیست،شوهر منم همینه،حالا دستپخت من تو کل فامیل معروفه ولی شوهرم خییییلی تو غذا ریز میشه،مثلا از خورشت پرگوشت ایراد میگیره،از روغن تو غذا چه کم باشه چه زیاد باشه