2733
2734

سلام

عزیزان مدتیه تو خونه ،سنجاق وگلسر وآویز کیف وجاکلیدی وتل وامثال اینا درست میکنم.

با پارچه وروبان ونمد ومروارید واینجور چیزا.

یدونه گروه توی تلگرام دارم که دستسازه هام رو میزارم،و کانال توی ایتا وروبیکا دارم.

ولی تنها مشکلم ،نداشتن مشتری هست.مشتری اصلا ندارم ونمیتونم پیدا کنم.

نمیدونم چیکار کنم.

لطفا اگه راه حلی دارین،کمکم کنین

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
2740

از در و همسایه و فک و فامیل شروع کن می تونی وسایلت رو ببری مدارس به عنوان جایزه اگر به درد بخوره مدیر می گیره مدرسه من یه خانمی میاره ما می گیریم واسه جشن آب و جشن قرآن هم تل مخصوص درست کرد گرفتیم

🖤✌️

کارات خاصه؟ اگه تونستی کارای شیک و خاص ارائه بدی که مرحله اولو با موفقیت گذروندی . قدم دوم اینه که توی یک محیط فعالیت مداوم داشته باشی مثلا فقط تو اینستا یا فقط ایتا یا فقط تل گ ر ا م . یکی از اینا وتبلیغات بدی به پیجایی که مخاطباش خانما و دخترا هستند و مرتب عکسای گوگول از محصولت بذاری مشتری جذب میشه 

تا یکسال حداقل باید ادامه دار باشه فعالیتت بدون ناامیدی 

لذتی بالاتر از این نیست👈 کسی رو پیدا کنی که دنیا رو مث تو ببینه،اینطوری میفهمی که هیچوقت دیوونه نبودی👻
ببر مغازه های اکسسوری فروشی ازت میخرن احتمالا عزیزم

عزیزم بردم چندین جا.شهرم کوچیک هست،و بصورت عمده،خیلی خیلی با قیمت ناچیز از من برمیدارن.اونم فقط یکی دومغازه.که برام نمیصرفه،مواد اولیه گرون هست ،سود بیشترش برا مغازه دار میمونه.و فقط یکی دوبار در سال میخوان که خیلی ناچیز هست