2737
2739
عنوان

نامزدم کارتشو نداد🥴😬

609 بازدید | 29 پست

چن مدته این موضوع که برام خرج نمیکنه رفته بود رو مخم گفتم امروز امتحانش کنم بهش گفتم چنتا خرید دارم بیا باهم بریم  گفت باشه  بعد از کارش رفتیم بازار موقع حساب کردن گفتم حتما یه تعارف میکنه ولی اصلاااا دست به جیب وایساد تا من کارتمو در بیارم دو جا خرید کردم همینجوری بود😐

خسیس

8...(یک توآزردمرا..ویک جهان شادم نکرد..)...دلتنگی خیلی نامرده.ازیک جایی به بعد می شینی یه گوشه با بغض نگاه میکنی تا زندگی تموم بشه...۴آبان۱۴۰۱ عشقم برای همیشه ترکم کرد بعدازاون دیگ هرگز به هیییچکس اعتمادنمیکنم عاشق نمیشم تنهایی رو باجون ودل نگه میدارم خیلی دوسش داشتم صداش آرومم میکرد..ارزومه پشیمون بشه ی روزی برگرده ارزوش باش یک بار دیگ باهاش حرف بزنم فقط دنبالم بگرده وتوحسرتم بسوزه ک هییچ کس مث من دوسش نداشت...دلتنگم 😔😔😔😔دلم میخوادیکی بیاد دستموبگیره بلندم کنه بگه میدونم چقدرسختی کشیدی میدونم شبهات پر از دردبود میدونم چقداشک ریختی اما‌ازاین به بعد هرچ  قبل من بود فقط کابوس بود...یکی بیادکه نره یکی که ازچرت ترین چیزها براش حرف بزنم وخسته نشه ..🥀🥀ب سلامتی اون روزی که  اونی ک ترکم کرد تاوان پس بده دلش مثل دل من بشکنه هرشب مث من اشک بریزه ازدلتنگی نابودبشه ب سلامتی روزی که داغ عزیزترین ادم زندگیش بره توی دلش بسلامتی روزی ک بیچارگیش روببینم..روزی اروم میشم ک  اون تاوان پس بده سنگدل نیستم ولی درحقم ظلم شد ب زور منواز خودش جداکرد..دوسال منو عاشق خودش کردوبا بی رحمی ترکم کرد پس ب سلامتی  شکست اون🥂دلم گرفته هیشکی نیست که ببینه غروبا چجوری  اشک روی گونم می شینه😔دلم میخواد خودمو بردارم برم یه جای دور خییلی دور هیچکس رونبینم حتی گوشیمم نبرم صدای کسی رو نشنوم..🥀🥀🥀..امیدوارم هرکجا هستی همیشه غمگین باشی.۱۰دی عشقم برگشت اما‌مث قبل دوسش ندارم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

خوبه باز خودت پول داشتی اگه نه به فروشنده میگفت اقا نمیخایم جنسارو🫡من چون پول تو دستم نمیمونه اکثرا کارتم موجودیش صفرررره 

🜲 هیچکس نمیتونه دری رو برات ببنده🜲 که خدا برات بازش کرده باشه...🤎👑👸
2740
نمیدونم خسیسه واقعا اخه میریم کافه خودش حساب میکنه یا بیرون میریم کلی خوراکی میخره ولی برای من خرج ن ...

خوب خوراکی ها رو اونم می خوره دیگه

لطفا درخواست دوستی ندید ! چرخ اقبال به منفعت من چرخیده ، جهان حول محور اهداف من در گردش است اراده من بر سرنوشتم غلبه و چیره است هیچ چیز مرا از رسیدن به اهدافم باز نمی دارد انسان بزدل هزاران بار می میرد اما انسان شجاع فقط یکبار طعم مرگ را می چشد اطمینان داشته باش تو آن چیزی هستی که می خواهی باشی من بر اساس رهنمود های کائنات در مسیر اهدافم پیش می روم و چیزی در جهان مرا از رسیدن به اهدافم باز نمی دارد من در مسیر خوشبختی قرار دارم و هر چه پیش می روم خوشبختیم تکمیل تر میشود سرنوشت من از آن چیزی که تصورش را کنم زیباتر نوشته شده . خداوندگار یکتا و بی همتای من مرا به سوی هر آنچه خشنود و خوب است هدایت می کند . من در پرتوی هدایت او هرگز گمراه نخواهم شد . جهان هستی هر آنچه که بخواهم به من می دهد . من لیاقت بهترین ها را دارم .
نمیدونم خسیسه واقعا اخه میریم کافه خودش حساب میکنه یا بیرون میریم کلی خوراکی میخره ولی برای من خرج ن ...

خیلی خیلی بیشتر فکر کن شوهر منم اینجور بود نامزدی که اصلا برام خرج نکرد بعدد عروسی هم هر چی رفتم بخرم اصلا حساب نمی کرد آخرشم دارم جدا میشم

نمیدونم واقعا چی تو ذهنش میگذره

اکه عقد نیستی عیب نداره.

منم قبل از عقد خودم نمیزاشتم اون حساب کنه

اذیت میشدم فک‌کن یه دونه نوشیدنی میخرد باید جبران میکردم وگرنه عذاب وجدان ولم نمی‌کرد😂🤭

جهان به اعتبار خنده تو زیباست🤍