2737
2739

دختر عمم یه مشاور تحصیلی داره که پولای نجومی ازش میگیره 

دختر عمم خودش تیزهوشان میخونه و خیلی زرنگه کلا خونواده پدرش خیلی باهوش و درس خونن عمو و عمهاش همه امریکا یه شغل خوب دارن پدرشم مهندس پتروشیمیه 

خلاصه مشاورش از این خیلی سو استفاده میکرد مدام عکساشو نمراتشو .... استوری میکرد 

امروز به عمم گفتم این خانم داره از دخترت سو استفاده میکنه چون مشاورش لیسانس روانشناسی داره و جز چندتا کارگاه هیچ تخصصی نداره و خودم علنا تو پیجش دیدم 3 ساله پشت کنکور ارشد مونده و با این کار ک دخترتو وارد حواشی مجازی کرده باعث افتش بشه !!!!!

عمم امروز بهش گفته بود دیگ نمیخوام چیزی از دخترم تو مجازی بذاری نمیخوام تمرکزش گرفته بشه ولی این خانم خیلی شاکی شده بود و توهین کرده بود و گفته بود دخترت هیچی نبوده از صدقه سر من به اینجا رسیده  

به نظرتون این کلاهبرداری نیست که اول گفته بود ارشد روانشناسی تربیتی دارم ولی الان متوجه شدیم دروغ بوده و حتی خودش نمیتونه جایی قبولشه؟ 

بله هست

آقا منو نترکونید دیگه سیم کارت نداریم توخونه میشه لطفا واسم صلوات بفرسین 🏡خونه داربشم  بسم الله الرحمن الرحیم اَلحَمدُللهِ الّذی عَرَّفَنی نَفسَهُ وَ لَم یَترُکنی عُمیانَ القَلب اَلحَمدُلله الّذی جَعَلَنی مِن اُمَّهِ محمد صَلی الله عَلَیه وَ آله اَلحَمدلله ِ الّذی جعلً رِزقی فی یَدِه وَ لَم یَجعَلهُ فی اَیدی النّاس اَلحَمدللهِ الّذی سَتَرَ عُیوبی وَ عَورَتی وَ لَم یَفضَحنی بَینَ النّاسِ. کاربری دست دو نفره😎هر دو نفرشم خودمم😝 ❤️ماشاالله لا حول ولا قوه الا بالله العلی العظیم❤️

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

مشاورایی که من میشناسم اسم طرف سانسور میکنن که بچه تحت فشار و استرس قرار نگیره و درگیر حاشیه نشه

می شود این تن و این وطن باهم مهاجرت کنند؟با  آبادان و شیراز و تهران  ومازندران . با تمام بند بند این نقشه با تمام ذره ذره ی این خاک برویم یه گوشه دیگر دنیاو سرود زندگی خوانیم.بر فراز قله ی فردا !.
2728
اینکه مشاور پیشرفت استوزی کنه طبیعیه راجع ب بقیش نظری ندارم

بله طبیعیه ولی این خانم علنا داره سواستفاده میکنه 

یه جوری وانمود میکنه انگار اگ این نباشه اون بچه به جایی نمیرسه 

من چون خودم تو حیطه کودک و نوجوان کار میکنم متوجه این موضوع شدم ک دختر عمم بعد این ک مشاورش خیلی موفق جلوش داده میلش به درس کمتر شده و یه جورایی ارضا شده