2752
2734

من قبلاً دوتا بارداری پوچ داشتم. الان شش هفته دو روز گفتن فقط ساک خالی هست.

انوکسپارین و آسپرین هم مصرف میکنم. لکه بینی هم ندارم. امیدی هست.

چه علایمی داشتین ؟؟؟

من بارداری اولمه..

۶ هفته رفتم چیزی نبود فقط ساک ... حالا ۱۱ هم دوباره باید برم سونو 

... منم میترسم ... ان شا ا.. برای شمام سالم و سلامت باشه

...و  خداوند گوگل را آفرید ... سرچ کن فرزندم 😊

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

زود رفتی شش هفته و دو روز، شما که تجربه دوتا سقط داشتید میذاشتی دیرتر بری، من بعد از سه تا سقط، چهار ...

۹ هفته کامل بود؟ صدای قلبش شنیدی؟

زود رفتی شش هفته و دو روز، شما که تجربه دوتا سقط داشتید میذاشتی دیرتر بری، من بعد از سه تا سقط، چهار ...

اخه هیچ علایمی نداشتم. گفتم برم ببینم اصلا هست. شما انوکسا میزدی؟

اخه هیچ علایمی نداشتم. گفتم برم ببینم اصلا هست. شما انوکسا میزدی؟

نه عزیزم .. من لکه بینی داشتم گفت شاید خارج رحمی باشه ...هنوزم لکه بینی دارم 

۸ هفته و ۳ روز بود احتمالا بیشتر نتونستم تحمل کنم، آره الحمدالله، الان ۴۶ روزشه فداش بشم

عزیزززززم. خدا حفظش کنه، میشه وقتی شیر میدید برا منم دعا کنی. من حالت تهوع ندارم خیلی میترسم

خدا حفظش کنه🥰برای ما هم دعا کنین

ممنون عزیزم، فقط به این فکر کن همه قرار نیست سقط رو تجربه کنن، تو تاپیکهای مربوط به سقط اصلا نرو اینو از من تا همیشه داشته باش، فقط بگو من یه بارداری عادی و سالم دارم به امید خدا

عزیزززززم. خدا حفظش کنه، میشه وقتی شیر میدید برا منم دعا کنی. من حالت تهوع ندارم خیلی میترسم

چشم حتما اگه قابل باشم فقط لطفا به چیزای منفی فکر نکن، هی اینترنت رو زیر و رو نکن، میدونم خیلی سخته بخصوص برای ماها با داشتن تجربه تلخ ولی به خودت کمک کن، منم تهوع نداشتم، انشالله قلب نازنینش تشکیل میشه بیا اینجا بهم خبر بده حتما

2706