2752
2734
عنوان

هنگم...

113 بازدید | 12 پست

سلام. خب یه خلاصه ای بگم اگر در جریان نبود کسی بدونه چیه من چند سال پیش کلاس کامپیوتر میرفتم اونجا یه خواهر برادر همکلاسیم بودن که خب از داداشه خیلی خوشم میومد ولی خب گفتم نشدنیه بهش فکر نکن کلاسا تموم شد دیگه خبری ازش نداشتم تا چند وقت پیش اتفاقی پیام بهم دادیم بعد گفت تنهام یکیو میخام برام پیدا کن اومدم تاپیک زدم گفتن بهش بگو بهش گفتم گفت دختر خوبی هستی ولی تیپ من نیستی راستش خیلی ناراحت شدم ولی بازم یکی از دوستامو باهاش اوکی روز اول حسودیم شد به دوستم اما از روز دوم دوستم یه ادم دیگه ای شد مدام باهاش بدرفتاری کرد و اینم میومد باهام درد دل میکرد منم ارومش میکردم تا کات کردن کلا سه روز باهم بودن بعد دیشب گفت پشیمونم به حرفت توجه نکردم و گفتم تیپ من نیستی تو خیلی دختر خوبی هستی و کلی ازم تعریف کرد بهم گفت هر جوابی بدی حق داری ولی میخام باهات باشم منم گفتم فکر میکنم جواب میدم ولی خیلی پسر خوبیه مظلومه مهربونه اصلا هنگم نمیدونم چکار کنم ولی واقعا دوسش دارم

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

به نظرم برو اول از دوستت بپرس چرا باهاش کات کرده ولی بهش نگو بهت پیشنهاد داده ،بعد فکرهاتو بکن وتصمیم بگیر

به جای کوچک کردن دیگران خودت بزرگ شو!به جای ارزوی شکست برای افرادموفق خودت هم تلاش کن وموفق شو!وبه جای نشست وحسرت خوردن بلندشووبرای ارزوهایت بجنگ.فراموش نکن:کسی که توهین میکندخودش رو زیرسوال برده کسی که تحقیرمیکند خودش راخوارکرده!وکسی که می رنجاند دیریازود تاوان خواهدداد!نه خرافاتیم نه سطحی نگر !به چوب انتقام خدابدجوراعتقاددارم.
به نظرم برو اول از دوستت بپرس چرا باهاش کات کرده ولی بهش نگو بهت پیشنهاد داده ،بعد فکرهاتو بکن وتصمی ...

ببین خود پسره پیاماشونو اسکرین داد بهم بعد خود دوستمم ازش پرسیدم اعتراف کرد که اره گیرای الکی بهش میدادم مثلا پسره شب یهو خوابش میبرد کلی چیز بهش میگفت که چرا خوابیدی و قهر میکرد هی سر چیزای الکی قهر میکرد با پسره