2752
2734

سلام به همگی

منم مثل همه ی شما عزیزان هماتوم دارم این تاپیک رو کامل خودنم و الان به تاریخ سونو هفته ۴هستم تقریباً. از چهارشنبه شب دچار خونریزی شدم اولش قهوه‌ای بود ولی الان روشن شده. به دکترم زنگ زدم و گفت همون شیاف رو شبی یکی استفاده کنم همراه با استراحت(البته من به خودم استراحت مطلق دادم) 

وقتی مطالب شما عزیزان رو میخونم خیلی خوب میشم ولی در کل به خاطر خونریزی که دارم نگرانم چون پارسال یک سقط به خاطر بارداری پوچ داشتم.

اگه برام دعا کنید خیلی خوشحالم میکنید.

التماس دعای ویژه

سلام به همگی

ان شاءالله بارداری موفقی داشته باشید و با آرامش این دوران رو بگذرونید.چیز جدیدی نمیخوام بگم فقط برای دوستانی که هماتوم دارن همین پستهایی ک تو این تاپیک هست بنظرم خوبه..اگرم حوصله ندارید از صفحات ۶۰ به بعد رو بخونید ولی درکل من خودم دو سه بار اون اوایلی ک فهمیدم هماتوم دارم خوندم‌.همه چیزا رو رعایت کنید ودر نهایت توکل به خدای مهربون.بسپارید به خدا

التماس دعا

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

من تو سونو ان تی بعد خونریزی بود ک گف هماتوم ۱۳ در ۴ میلی دارم .

استراحت مطلق شدم روزی یک عدد شیاف و ۳ تا دوفاستون .

حالا ک رفتم انومالی ۳۱ در ۱۸ شده بود سایزش .نگرانم کرد .چیکار کنم مامانا

خدایا ممنون بابت معجزه قشنگت.بعد ۶ سال یکی از بهترین فرشته هاتو گذاشتی توی دامنم .🤰۹۹/۲/۳۰      🤱۹۹/۱۱/۳۰       اولین فرشتروبعد ۶ سال بهم دادی و حالا دومیو یهویی گذاشتی توی دلم.ممنونم ازت خدای خوبم 

سلام مامانای گل

هماتوم خوب شدنش زمانبره.من که از فروردین استرآحت مطلقم.دوماه یا دو ماه و نیم بخاطر هماتوم و بقیه اشم بخاطر کوتاه شدن طول سرویکس تو هفته ۲۳ ک دکترم گفت وقت سرکلاژ گذشته و استراحت مطلق.البته مطلق نه به اون معنا که لگن بیارن برای آدم‌.در حد سرویس بهداشتی و غذا خوردن و نماز نشسته خوندن پا میشم و گاهی پنج دقیقه یکم راه میرم چون بدنم رو تخت خشک نشه..خلاصه نگران نباشید و حوصله کنید ان شاءالله بسلامتی بگذرونید این دوران رو .

التماس دعای فراوون برای همه

من تو سونو ان تی بعد خونریزی بود ک گف هماتوم ۱۳ در ۴ میلی دارم . استراحت مطلق شدم روزی یک عدد شیاف ...

همینجوریه عزیزم.سایزش بار اول بزرگتر میشه بعد کم کم کوچیک میشه نگران نباش.ماله من اولش ۴۰ در ۳۰ بود بعد فک کنم دویا سه هفته شد ۸۰ در ۴۰ و یک هماتوم دیگه هم پیدا شد ولی خدا رو شکر همینطور ک دو سه هفته ای میرفتم کم و کمتر شد سایزش.سایز هماتوم شما خیلی کوچیکه.ان شاءالله هر چه زودتر ناپدید میشه

ای بابا چرا سایز هماتوم همه رو به میلی میگن ولی مال منو به سی سی آخه😞 اصلا نفهمیدم شرایطم مثل کدوم ...

خوب چند سی سی بود؟

من بعد خونریزی شدیدی ک داشتم و رفتم سونو با سایز ۴۰ در ۳۰ میلی ۲۵ سی سی بود.

ان شاءالله مرسی عزیزم. حرفای شما خیلی بهم امید و انرژی میده🌹

سلام خانومی

شما در چه حالید.بسلامتی جذب شد هماتوم؟

فک کنم الان دیگه هفته ۳۰ باشید.درسته؟

ان شاءالله همگی بارداری موفقی رو پشت سر بذارن و نی نی های صالح و سالمشون رو بغل بگیرن.

سلام 

من ۴۲ سالم هست 

رفتم دکترم سونو کرد و گفت لخته خون پشت ساک حاملگی دارم

و احتمالا تا ۲  هفته دیگه سقط بشه

من بارداریم ناخواسته است و بخاطر سنم میترسم از بارداری

ودکتر بهم گفت اگر میخواهی  سقط نشود باید دارو مصرف کنی 

من نخواستم دارو مصرف کنم 

توکل به خدا هر چی قسمت شود بدون دارو 

به نطرتون چند درصد حاملگی ادامه دارد؟

[QUOTE=155965694]اوه پس من وضعم از همه خرابتره اول که ۴۷‌بود حالا شده ۶۰ ای خدا😭[/QUOT

به خودتون استرس وارد نکنید.من خوب بعد خونریری متوجه هماتوم شدم.البته بعدشم دکترم گفت بقیه اشم باید دفع شه یا جذب.که باز هم بعد ی هفته خونریزی های خفیفی داشتم و در نهایت با کلی زمان که گذشت جذب شد.سعی کنید برای چکاپ وضعیت هماتوم یک جا برید سونو چون دقت دستگاه ها فرق میکنه.و اینکه منم نگران بودم که دکتر سونوگراف میگفت از شما بدتراش جذب شده .توکل به خدا کنید. استراحت و داروهایی که بهتون میدن رو  حتما جدی بگیرید

2706