2733
2734

۱. لبه مو رو و تمام قسمتهایی که دو یا چند شاخه شده بچینید. 

۲. توی حمام به هیچ‌ عنوان موهاتون رو شونه نکنید. اگه هم اصرار دارید، با انگشتانتون آروم مواهاتونو از هم باز کنید پ از انگشت دست به عنوان شانه استفاده کنید و آروم موها رو از هم باز کنید زیر دوش آب.

۳. شامپو رو فقط به بالای سرتون بزنید و به پایین مو نمالید. همین قدر که موقع شستشو  یا آب کشی خود به خود شامپو به پایین مو برسه کافی هست.

۴. تعداد دفعات شستن سر با شامپو رو تا جایی که می شه کم کنید. اگه هر روز حمام می رید می تونید دو‌بار در هفته ازشامپو استفاده کنید و بقیه روزها ازآب خالی.

۵.آب فراوان بنوشید. و سبزیجات حتما در وعده غذاییتون یاشه

۶.ترجیحا ازشانه چوبی استفاده کنید.

اینا تجربیات من بود که برای من صد در صد موثر بود. من سالهاست موهام دو شاخه نمی شه. امیدوارم برای شما هم موثر باشه

من کتایون عزیزی،مدیر فروشگاه اینترنتی بافتنی و کاردستی «پوشانا» هستم. پیج اینستاگرام من @pushana.ir.یا بافتنی پوشانا. راستی برنج درجه یک و کاملا خالص از مزرعه خودمون هم دارم به میزان محدود. 

من همه اینکارا و میکرنم که😑😂

از جنگ بر میگردی، خدا میداند که به جنگ رفته بودی. خاک روی پیراهنت را میتکاند و نشان لیاقتی به تو میدهد. نشان لیاقتش اما مدالی نیست که بر گردنت بیاویزی. نشان لیاقت خدا تنها چند خط ساده است. خط های ساده ای که بر پیشانی ات  اضافه میشود. و روزی میرسد که پیشانی ات پر از دستخط خدا می شود.آیینه ها می گویند آن کس زیباتر است که خطی بر چهره ندارد. آیینه ها اما دروغ می گویند. دستخط خدا بر هر صفحه ای که بنشیند، زیبایش می کند.جوانی بهایی است که در ازای دستخط خدا می دهیم.دستخط خدا اما بیش از اینها می ارزد، کیست که جوانی اش را به دستخط خدا نفروشد!خانم عرفان نظر آهاری

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

منم همه از بالا دوشاخ شدن با حوصله باید پچینمشون

امیدوارم خوب خوب بشه. اگه به بالای موهاتون رسیده شاید کمبود غذایی دارید یا شامپوی مورد استفاده تون زیاد خشک می کنه

من کتایون عزیزی،مدیر فروشگاه اینترنتی بافتنی و کاردستی «پوشانا» هستم. پیج اینستاگرام من @pushana.ir.یا بافتنی پوشانا. راستی برنج درجه یک و کاملا خالص از مزرعه خودمون هم دارم به میزان محدود. 
2731
من همه اینکارا و میکرنم که😑😂

موثر نبود؟!

منم موخره داشتم .. از حموم ک میومدم موهام کمی نم داشت نوکشونو با مرطوب کننده ماساژ میدادم حتی بدون چ ...

آهان چه خوب .من سالهای خیلی قبل داشتم ولی هر چی چربش یا مرطوب کننده می زدم بیفایده بود 

موثر نبود؟!

😂منظورم اینه شونه میکنم حموم

شامپو اینا زیادمیزنم و...😶

از جنگ بر میگردی، خدا میداند که به جنگ رفته بودی. خاک روی پیراهنت را میتکاند و نشان لیاقتی به تو میدهد. نشان لیاقتش اما مدالی نیست که بر گردنت بیاویزی. نشان لیاقت خدا تنها چند خط ساده است. خط های ساده ای که بر پیشانی ات  اضافه میشود. و روزی میرسد که پیشانی ات پر از دستخط خدا می شود.آیینه ها می گویند آن کس زیباتر است که خطی بر چهره ندارد. آیینه ها اما دروغ می گویند. دستخط خدا بر هر صفحه ای که بنشیند، زیبایش می کند.جوانی بهایی است که در ازای دستخط خدا می دهیم.دستخط خدا اما بیش از اینها می ارزد، کیست که جوانی اش را به دستخط خدا نفروشد!خانم عرفان نظر آهاری
من ۲۴ساعت نرم حموم موهام رو کلاااااا روغن میشه از بس چربه...هرروز باید با شامپو بشورم..... موهامو خ ...

چون هر روز شامپو می زنید چربتر می شه یک روز در میون شامپو بزنید . 

برا من ک کامل رفع شد 

خدا رو شکر‌ .مسلما یه نسخه برا همه جواب نمی ده. برا خیلیا نسخه منم ممکنه جواب نده. و برای خیلیا روش شما جواب بده

😂منظورم اینه شونه میکنم حموم شامپو اینا زیادمیزنم و...😶

آهان ینی با وجود اینا مو‌خوره هم ندارید؟ بله اینکه هست خیلیا موخوره نمی شه موهاشون و موهای مقاومی دارن👌👍. ولی بعضیا نه موهاشون به مواد شوینده و شونه شدن زیر آب و خیس حساسه

2706