2737
2739
عنوان

کامپوزیت یا لمینت

66 بازدید | 5 پست

سلام خانوما 

شما فرق کامپوزیت و با لمینت رو میدونین ؟!

من دندونام کمی کجی دارن که نمیشه ارتودنسی کردش چون زیبایی پر کردمشون.کسی بوده بحال کامپوزیت یا لمینت مرده باشه ؟!هزینش چنده؟!چه شرایطی داره؟!

هم اینکه دوماه باردارم

ممنون میشم برام توضیح بدین

اول ک توی بارداری انجام نمیدن 

دوم مرگ چرا ؟مگه میخان بی هوشت کنند بشکافنت

کامپوزیت یک تکنیک مناسب برای مرتب سازی دندون ها هست ک یک لایه روی دندون میزارن کاری ب قسمت داخلی ندارن برندهای متفاوت هست ک نانو سرامیکی اوکی هست 

لمینت اینطوری نیست

عشق ماندگارمی🖇️♥️⁦(⁠●⁠♡⁠∀⁠♡⁠)⁩
اول ک توی بارداری انجام نمیدن  دوم مرگ چرا ؟مگه میخان بی هوشت کنند بشکافنت کامپوزیت یک تکنیک ...

ای وای ببخشید اشتباه تایپی پیش اومده.منظورم این بوده لمینت و کامپوزیت کرده باشه

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من شنیدم که تو بارداری انجام نشه بهتره ولی باز به نظرم برو یه مشورت کن با دندانپزشک من یه دندانپزشک میتونم بهت معرفی کنم دکتر ندا هادی سمت سید خندانه مطبشون واست شمارشو میذارم 02122869840

2731

💠 بهترین خدمات دندانپزشکی، با مرغوب ترین مواد و پیشرفته ترین تجهیزات در تهران

🔰 اطلاعات تماس، نشانی و تعرفه خدمات دندانپزشکی، شامل: کامپوزیت، لمینت و ایمپلنت از طریق لینک:

https://topstyle.vip/?ref=amirhosseinalborz

ببین واقعا بستگی داره.مثلا من خودم کامپوزیت کردم پیش دکتر مهسا حیدری که تو شرق تهرانه ولی خواهرم لمینیت کرد چون دو تا دندون جلوش روکش بود.دکتر الکی خرج نمیتراشه واسه کسی.هردومون واقعا راضی ایم.سرچ کنی پیجش میاد.