2733
2739
عنوان

مامانااااا به دادم برسین

232 بازدید | 21 پست

خانما پسر ۱۷ ماه دارم خیلی بد غذاس یعنی هیچی دوس نداره نه میوه نه غذا نه بستنی هیچی 

همه چیو به زور کارتون بازی بهش میدم هر وعده غذاییش یه ساعت طول میکشه واقعن درمونده شدم اگه تجربه ای دارین کمکم کنین

تو اینستا بچه ها رو میبینم غذا میخورم خودشون یا با ذوق دلم میگیره

بزا گرسنه  بشه 

برا بحث نیومدیم،انشاالله برای رضای خدا.جواب ابلهان خاموشی. من آنچه شرط بلاغست با تو میگویم تو خواه از سخنم پند گیر و خواه ملال. در هر حالی خدا رو فراموش نکنیم ، برای خوشنودی خدای مهربون کار کنیم ، نه برا دل خودمون و نه برای دل دیگران. که این است آخر عرفان .

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

تنها راه حل ک خودم بهش رسیدم هیچی بهش نده هیچی بذار حسابی گرسنه بشه خودش میشینه همچین غذا میخوره کیف کنی

خدا جونم می دونم هوای زندگیمو داری .خدایا خودت پشت و پناه خانوادم باش و عاقبت بخیرشون کن .یا امام زمان پسرهام نذر یاری قیام شما هستن اقا جان🥰😍
تا ۲۴ ساعتم شده غذا بهش ندم و چیزی نخواد 😂

باهاش بازی کن 

گرسنه شه

برا بحث نیومدیم،انشاالله برای رضای خدا.جواب ابلهان خاموشی. من آنچه شرط بلاغست با تو میگویم تو خواه از سخنم پند گیر و خواه ملال. در هر حالی خدا رو فراموش نکنیم ، برای خوشنودی خدای مهربون کار کنیم ، نه برا دل خودمون و نه برای دل دیگران. که این است آخر عرفان .
2740
پسر منم همینه حتی الان ک پنج سالشه  اصلا هیچ اشتیاقی ب غذا نداره حتی دلش میخواد غذا رو از برنا ...

اره دقیقن اخه من اعصابم دیگه نمیکشه یک ساعت تموم هر وعدش طول میکسه و اگه یه سانت ازش دور شم تف میکنه بیرون

خسته شدم دیگه

امتحان کردم بدتر بداخلاق میشه و اصلن نمیخوره

شیر خودتو میخوره

خدا جونم می دونم هوای زندگیمو داری .خدایا خودت پشت و پناه خانوادم باش و عاقبت بخیرشون کن .یا امام زمان پسرهام نذر یاری قیام شما هستن اقا جان🥰😍
کارتون رو خاموش کن مگرنه چهل سالشم بشه بازم بدغذا و نق نقو هستش زیر ۲سال اصلا نباید تلویزیون و کارت ...

پسر من کامل زبون باز کزرده به دکترش گفتم گف چاره ای نیس چون سه ماهشم بوددبدون کاراون شیر نمیخورد 🤕

2706