2733
2739
عنوان

منو شوهرم‌ هر دو معلم و شیفت مخالفیم

2211 بازدید | 103 پست

من صبحم اون عصر 

از شبش نهارو آماده میکنم 

ظهر که از مدرسه برمی‌گردم جفتشون خوابن اکثرا 

دخترم صبحا فقط باید بذاریش رو پا می‌خوابه 

باید نهار شوهرمو بدم 

اون که می‌ره دخترم بیدار میشه تازه اول صبحش خسته و کوفته ام من 

در کنار اذیت هاش نهارمو میخورم 

خونه هم ترکیده ، ظرف بشور ، زختخوابو جمع کن ، فکری واسه شام کن 

استراحت ندارم اصلا 

شوهرم میاد می‌ره تو گوشی تا موقع شام 

بعد شامم تو گوشی تا خوابش ببره 

من خیلی خسته ام ، فکر نمیکردم زندگی متاهلی اینجوری باشه ، کاش اصلا درس نمیخوندم که خونه دار باشم فشار کمتری روم باشه 

💜دنیای من :پدرم + مادرم + داداشام +خواهرم + همسرم+دخترم💜

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

اشکال نداره چند روز دیگه تحمل کن تابستون میاد استراحت میکنی 

نینی سایت اینجوریه که تو تاپیک بزن درمورد یه چیز خیلی عادی آخرش دعوا میشه   خانوما بیایین یاد بگیرین چیزایی که خودتون تجربه کردین حالا خوشایند خودتون هست یا نیست نکنین تو حلق بقیه   وقتی بهم احترام بزاریم جهان قشنگتری  خواهیم داشت   
خب انصراف بده  نخون

الان که دیگه بدبختیاشو کشیدم و به جایی رسیدم ، میگم معلمم درس خواندن ندارم الان که

💜دنیای من :پدرم + مادرم + داداشام +خواهرم + همسرم+دخترم💜
2740

نمیشه دیگه نری سرکار؟؟؟یا یکم دیگه تحمل کنی تا تابستون بشه استراحت کنی 

🌸اِلٰهْی وَ رَبّی مَن لی غَیْرُکْ🌸 خیلی حرفا داشتم واسه گفتن،واسه نوشتن ولیییی حیف،امان از دست نینی یار😡 این کاربری دست ۴۰ نفره⬅️ یک:منِ دیوانه یِ عصبی🤬 دو: منِ مهربونو دلسوز☺️ سه:منِ نگرانِ استرسی😬 چهار:منِ شوخو خنده رو🤭 پنج:منِ خسته و بیحال😮‍💨 و...🙄🤔🤨  ✅پس اگه تو یه تاپیکی یچی گفتم،تو یه تاپیکِ دیگه یچی دیگه،سعی نکن مُچمو بگیری😏این منم فقط گاهی وقتا بسته به شرایط جویِ تاپیک مودم عوض میشه.همین😘

خوب چون هر دو شاغلین همسرتون باید دست کمکمتون باشه ب تنهایی ک نمیشه ادم بعد ی مدت از پا در میاد

خیلی دیر متوجه میشویم ک دوستان زیادی نداریمـــ ـفقط ادمای زیادی رو می شناسیمـــ...                         🥀🥀🥀🥀💔💔                                                   پرنده ای کهــ  رفت بگذارد برود....💔                                  هوای سرد بهانهــ است    ....                                  هوای دیگــری بهــ سر دارد🥀💔

ما ک خونه داریمم همین شرایطه صبح میره عصر میاد همش تو گوشی همه چیز میریزه زمین صبح تا شب باید دنبالش بیوفتم خونه رو تمیز کنم چایی میریزه مربا میخوره میریزه زمین بعدشم پول نمیده خرجی نمیده همش هم تیکه های مامان خر عوضیش رو باید تحمل کنم 

اگه همکاری نداره باهات بنظرم از کار بیا بیرون الان هشتاد درصد زندگی رو دوش شماست بیست درصد روی همسرت یاد قدیما افتادم زنای روستایی ده برابر مرد کار میکردن باز اخم و تخم آقایونم بجا بود اه

خیلی شرم اوره که هیچکس حریف زبونمون نباشه  افتخاراینکه هیچکس حریف شخصیت مانشه✌️...............  یادت باشه دری که خدا برات باز میکنه رو بنده ی خدا نمیتونه روت ببنده.👌..............دوست گلم میشه برا شادی روح پدرم صلواتی بفرستی💔