2737
2734
عنوان

♡ دلتنگی های عاشقانه من برای پدر ♡

305 بازدید | 37 پست
سلام بابای مهربونم امروز 8روزه که جسمت در کنارم نیست و من به طرز عجیبی حسود شده ام قبلا فکر میکردم حسادت فقط مختص دخترهای کوچولویی است که از طعم داشتن پدر محروم اند ولی من با این سن به تک تک واژه های پدر گفتن دخترکان فامیل و کوچه و ... حسادت می کنم کاش زنده بودی و دوباره صدایت می کردم و تو می گفتی جانم باباجونم.
پدرم رفت و از رفتنش عجیب دلتنگم. پدرم رفت و من ماندم و یتیمی و تنهایی

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
5شنبه 15مرداد که هفت تو بود میان هق هق گریه ام به من میگقتن ان شالله غم نبینی ولی مگه غم بزرگتری هست غم از دست دادن پدر و مادر خودش بزرگترین غمه
2740
فروغ فرخزاد دلم گرفته پدر! برایم بهار بفرست… زشهر کودکی ام یادگار بفرست دلم گرفته مادر!روزگار با من نیست… دعای خیر وصدای دوتار بفرست اگر چه زحمتتان می شود ولی این بار برای کودک خود "قرار " بفرست غم از ستاره تهی کرد آسمانم را… کمی ستاره دنباله دار بفرست به اعتبار گذشته دو خوشه لبخند در این زمانه بی اعتبار بفرست تمام روز وشب من پر از زمستان است دلم گرفته برایم بهار بفرست… 
بابا کاش به مصطفی رحم میکردی وقتی برات بوس پرت میکنه یا روبروی قاب عکست تشکر میکنه ازت یا عکس روی بنر بوس میکنه یا گوشی موبایلت جلوی قاب عکست میزاره اون لحظه دلم میخواد های های گریه کنم
2706