2737
2739
عنوان

نی نم چند روز درست شیر نمی خوره

277 بازدید | 10 پست
بچه ها جون نی نیم 2 ماه و 11 روزشه . از اول هم شیر خشک می خورد خیلی خوب هم می خورد. ولی الان چند روز خوب شیر نمی خوره. نمی دونم چکار کنم. بینیش هم یخورده گرفتست البته دکترش گفت سرماخوردگی نیست خوب میشه. حالا نمی دونم چکار کنم. گریهههههههههههههههه

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
غصه نخور گلم کیانای منم اینطوری بود دکترش میگفت واسه خیلی ها پیش می یاد ولی میگذره سعی کن بخوابی کنارش و نوازشش کنی وقتی یکم بی حال بشه می خوره ولی مطمئن باش یکی دو ماه بیشتر طول نمیکشه باید صبور باشی
یه جایی خونده بودم که وقتی یه نفر زیادی عاشق یه نفر باشه بیشتر از این که بگه دوستت دارم میگه مواظب خودت باش!!!
2738
ولی اگه خدای نکرده بی حال هست ( به نسبت قبل ) و یا رنگش پریدس ممکنه کم خونی داشته باشه

از دیگران شکایت نمی کنم بلکه خودم را تغییر می دهم ، چرا که کفش پوشیدن راحتتر از فرش کردن دنیاست 

سلام-نگران نباش بچه ها هم مثل ما دوره ای خلقشون تغییر میکنه کم خواب یا پر خواب میشن-کم غذا یا پر خور میشن-مربوط به دوره های رشدشون هست تو بینیش قطره کلرر سدیوم بریز-انشااله یکی دو روزه دوباره شکمو میشه-