2737
2739
عنوان

من اصلا دلم نمیخواد بچه دار بشم...

20882 بازدید | 182 پست
سلام دوستان. میشه چندتا دلیل قانع کننده واسه بچه دار شدن واسم بیارید؟ ما فعلا تا دو سه سال دیگه تصمیم نداریم بچه دار بشیم. ولی من ته دلم کلا دلم بچه نمیخواد... بر عکس شوهرم دلش واسه بچه ها پر میکشه و خیییلی زیاد بچه ها رو دوس داره... البته اونم فعلا نمیخواد. من تو دوران دوستی به همسرم گفته بودم که بچه نمیخوام ولی ظاهرا جدی نگرفته. الانم هیچ اصراری نداره. یعنی کلا نیارمم هیچی نمیگه طفلک؛ ولی حس میکنم خودخواهیه اگه از پدر شدن محرومش کنم. خلاصه اینکه از الان دارم سعی میکنم کم کم خودمو قانع کنم! شاید چند سال دیگه علاقه مند بشم... گفتم نظرات دوستانو بشنوم شاید روم تاثیر گذاشت...
بگذارید خدا تصمیم بگیرد...
من برای بچه دوم این حس و داشتم احساس نیاز نمی کردم ولی چون شوهرم می خواست و منم دلم نمیومد بهش نه بگم بالاخره بعد ٨ سال قبول کردم
به راه های اتصال یکدیگر به خدا،دست نزنیم...اجازه بدهیم هر کس به گونه ‌ی خودش به خدایش وصل شود، نه به شیوه ما...

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2731
منم از بچه بدم میاد اصلا دلم نمیخواد بچه دار شم ولی خب به نظرم ادم مجبوره بچه دار شه و خوب تربیتش کنه شاااااااااید توی پیری عصای دستش باشه 🙄 شااااااید
خدایا، یا کاری کن من مادر شوهر نشم، یا اگه شدم مادر شوهر خوبی بشم....امید به خودت
2738
خودت بعد ی مدت به وجودش نیاز پیدا میکنی ولی تا این حس درت بوجود نیومده. بچه دار نشو...من الان ی پسر دارم خیلی هم دوسش دارما قد جونم اما چون دلم نمیخواست زود بچه دار بشم و شوهرم اصرار داشت و شدیپ زیاد حوصله اش رو ندارم و ببابت این موضوع ناراحتم...
تربیت نااهل را چون گردکان بر گنبد است...
دقیقا حس منو داری یاسی جون.منم واقعا درک نمیکنم نذر و نیاز و انتظار برای بچه رو☹همش پیش خودم فکر میکنم بچه بی وفاست اخرش میره
خدایا، یا کاری کن من مادر شوهر نشم، یا اگه شدم مادر شوهر خوبی بشم....امید به خودت
حس بچه دار شدن با دلیل و منطق نمیاد الان ما هر چی بگیم تو ته دلت نمیتونه قبول کنه صبر کن تا دو سه سال دیگه شاید حست بیاد
خودت باش! نه تندیسی که دیگران میخواهند.وقتی قالب فکری دیگران می شوی ، زیبا می شوی به چشمشان. اما قبول کن تمام مجسمه ها شکستنی هستند
من چند ماه پیش میخواستم خودمو تو عمل انجام شده قرار بدم و بدون فکر بچه دار بشم. ولی یه اتفاقایی افتاد که منصرف شدیم و تا حداقل دوسال دیگه بچه نمیخواییم. متاسفانه هرچی بیشتر میگذره از نبود بچه راضی ترم!!
بگذارید خدا تصمیم بگیرد...
هر وقت واقعا دوست داشتی بیار چون بچه داری واقعا مسئولیت پذیری زیادی میخاد من 7 سال بعد ازدواج بچه دار شدم اصلا تو این مدت دلم بچه نمیخواست اما یه دفعه احساس کردم به وجود یه بچه نیاز دارم الانم پسرم بهترین اتفاق زندگیمه مادرشدن بزرگترین تجربه ای بود که پیدا کردم
2706