2752
2734
عنوان

سوتی😁

375 بازدید | 43 پست

سلام شبتون بخیر 

حوصلم سر رفته بیاید یکم از سوتیامون یا سوتیای دوربریامون بگیم 🥲😁😂

من اول بگم امروز رفتم ختم مادربزرگ رفیقام(دوقلو)بعد رفیقم داشت از مادر بزرگش تعریف میکرد ک یهو گفت استرس داستیم من اروم سرمو نداختم پایین میخندیدم یهو چشم ب چش ابجیش خورد هردو زدیم زیر خنده همه نگامون میکردن ابرومون رفت از خجالت زدیم بیرون😂😂😂💔

بچه بودم بابام داخل مغازه بود و من دویدم برم پیشش با سر رفتم تو شیشه مغازه 😐👩‍🦯

قشنگگ تا ۱۰ ثانیه خودمم نمیشناختم😂

خسته از آدم های دخترکش پسرپرست:)                                  در حال ریدن به زندگی🙂🖤                                                  لطفااا باهام مخالفی ریپ نزن حوصله نصیحت ندارم😊

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

زیادددد مخصوصا اگ رفیقام کنارم باشن وسط جمع حساس بودیم یهو گفتم.. میخاستم بگم گوش کردین  گفت ...

بخدا ک حتی اگه خندمون نگیره همین ک چش تو چش با رفیقمون شیم غش میکنیم از خنده😂😂

2731

امروز دوستم موقع پیاده روی داشت باهام دردو دل میکرد از بدبختیاش میگفت من ی مدل مو جدید زده بودم بعد بخدا داشتم بهش گوش میدادم قشنگ نمیدونم چ فعل و انفعالاتی در ذهنم رخ داد گفتم فلااانیی مدل موهام قشنگ با ذوووق ://در حالی ک اون با بغض داشت تعریف میکرد

رلم دست مامانش شکسته بود عصب بین استخوناش گیر کردهبود باید عمل میشدبهش میخواستم بهش زنگ بزنم قبلش بابام اجازه داد ک تابستون دماغمو عمل کنم به ی شرطایی یهو زنگ زدم ب رلم با ذوق گفتم فلذنی من قراره دماغمو عمل کنمممم در حالی وقتی حرف زد صداش گرفته بود و بسی ناراحت هیچی دیگه ابروم وقتی بیشتر رفت ک اون گفت اره همیشه خوش باشی

کلن فک کنم بیشعورم 

۹۲کیلو(زمستون۱۴۰۱)...۹۰کیلو(۲۱فروردین۱۴۰۲)...۸۴کیلو(۱۴۰۲/۲/۱۴).....هدف اینده در عرض ۳ هفته تا یک ماه:وزنِ زیر ۸۰ کیلو......تونستممم💪🫀۷۹/۹۰۰(۴خرداد۱۴۰۲) ...۷۸ کیلو در ۳۱ خرداد...هدف بعدی رسیدن به وزن ۷۵ کیلو در ۳۱تیر(ورزش از نیمه دوم ماه)جااانن بهش رسیدددمممم۷۵کیلووو😍😍😍

رفتیم شهربازی ی قسمت برا بزرگسالان بود ی قسمت برا بچه ها

حالا جدا از هم بودن ی در بزرگ بینشون بود

این درع باز بود ی زنجیر داشت اویزون بود بهش

از اون طرف هم 5 تا پسر نشسته بودن اونور

منم با ی ابهتی خواستم برم قسمت کودکان دنبال داداشم 

زنجیرو ندیدم با سر رفتم تو زمین😂😁

حالا اون پسرا انقد ینی میخندیدن من خودم آب شدم رفتم تو زمین😀😀😀

یه سال کلاس یازدهم بودم روده هام مشکل داشت عملم نمیتونستم بکنم هرروز زیر سرم بودم و باد تو معده رودمم زیاد بود سر کلاس شیمی داشتم ی چیزی میگفتم یهو یکی یچیز گفت معلمم داشت منو نگا میکرد من خندیدم خندیدن همانا و گوزیدن با صدای بلند و طولانی همانا و ابرویم بریخت و و معلی بسیییی سر تکان داد و من خودم را به کوچه علی چپ بزدم و عرض کردم پام روی صندلی سر خورد ...تو گ...ووو ههه نخور گ...وزووو نمیخاد گوزتو جمع کنی

۹۲کیلو(زمستون۱۴۰۱)...۹۰کیلو(۲۱فروردین۱۴۰۲)...۸۴کیلو(۱۴۰۲/۲/۱۴).....هدف اینده در عرض ۳ هفته تا یک ماه:وزنِ زیر ۸۰ کیلو......تونستممم💪🫀۷۹/۹۰۰(۴خرداد۱۴۰۲) ...۷۸ کیلو در ۳۱ خرداد...هدف بعدی رسیدن به وزن ۷۵ کیلو در ۳۱تیر(ورزش از نیمه دوم ماه)جااانن بهش رسیدددمممم۷۵کیلووو😍😍😍
🤣🤣🤣🤣🤣🤣وایییی جرررر 

ابروم رف

2706