2752
2734

خانوما من حاملم سر حاملگي اولم بدنم باز شد اما الان كه باز چاق شدم اما اندامم بهم نخورده رو تخت خواب بودم شورتك تا روي رونم پوشيدم  اومد صورتش در هم كشيد گفت عه اندامت مثل پيرزنا شده گفتم يعني چي كجاي اندامم بد شده ميگه شوخي كردم منم حسابي باهاش برخورد كردم كه اخرين بارت باشه همچون رفتاري با من ميكني اندام من كجاش بد شده گفت شوخي سرت نميشه گفتم همچون شوخي نه اين شوخي نيست نشونه حسود بودنته دفع بعد تكرار كني من شوخي ميكنم كه واقعيت داره نه مثل تو كه مسخره ميكني به چيزي كه اونطور نيست بنظرتون كار درستي كردم برخورد كردم يا اصلا به حرفش اهميت نميدادم  اخه خيلي بهم برخورد اخه خيلي بد صورتش در هم كشيد اخه همسرم خيلي در حقم حسادت داره چون ميدونه از خودش خيلي سرترم 

2731
منم بودم همین رفتارو میکردم ولی خوب یا بد بودنش...🥲😂

اگه اندامم بد شده بود هم باز يه چيز فقط ترك داشتم بخاطر بارداري اولم الان كه پنج ماهمهست بارداري دومم پر تر شدم معلوم نميكنه اصلا چاق هم نشدم فقط شكمم بيه كم بزرگ شده اندامم پر شده

[QUOTE=287442130]تا حالا ندیدم و نشنیدم ک شوهر ب زنش خیانت کنه😐 اونم ب چی ب هیکلش😐😐😐[/QUOTE

اخه كاش هم بد بود بخدا خودش بيماري پستوريازيس داره بدنش كلا درگيره من يه بار به رخش نكشيدم