2733
2734
عنوان

دعواهای زن و شوهری و کاربران سایت

303 بازدید | 16 پست

سلام خدمت کاربران عزیز

بنده صحبتم با کسانی هستش که هیچ گونه آگاهی و اطلاعاتی در زمینه همسرداری و زندگی زناشویی ندارند و در تمامی تاپیکهای دعواهای زن و شوهر طلاق رو پیشنهاد میدهند و اکثر اینها هم افرادی زیر 18 سال هستند لطفاً شماهایی که کم سن و سال هستید و یا هیچ اطلاعاتي درباره زندگی زن و مرد ندارید خواهشا شما که نمیتوانید راهنمایی کنید طلاق رو هم پیشنهاد ندهید بنده تعجب میکنم یه نفر سالها میره درس میخونه دانشگاه میره مدرک میگیره تا بتونه مشاور بشه و وقتی هم که مشاور شد تمام تلاش خودشو میکنه که یه زن و شوهر از همدیگه جدا نشن بعد شماها بر چه اساسی به طرف میگید برو طلاق بگیر در صورتی که خود شما هنوز وارد یه همچین مرحله ای نشدید مثل اون بنده خدایی که به حرف شما کاربران گوش گرفته بود و رفت زندگی خودش رو خراب کرد و اومد دوباره تاپیک زد و خبرش رو داده بود و پشیمون هم شده بود...این درست نیست که شماها بدون هیچ آگاهی به زن و شوهر طلاق رو پیشنهاد میدید تازه اکثر اونها هم بچه دارند و بخاطر حرفهای شما فرزندان آنها هم فرزند طلاق میشوند و شما با پیشنهادهای اشتباهاتتون بنیاد یه خانواده رو خراب میکنید

آه اینها دامن شماها رو میگیره لطفاً افراد زیر بیست سال و کسانی که وارد مرحله ی زندگی زناشویی نشدند راجع به دعواهای زن و شوهری لطفاً نظری ندهند...

از قدیم گفتند زن و شوهر دعوا کنند ابلهان باور کنند،،، راهنمایی کردن زن و شوهر تخصص میخواد و کار هر کسی نیست چون ممکنه باحرفهای شما یکی تحریک بشه و زندگیش از هم پاشیده بشه و آمار طلاق هم بالا میره

ببینید عزیزان ...کسی که انگشتش درد میگیره رو که از ته قطع نمیکنه بلکه میره اونو درمان میکنه...

بنده از شماها عاجزانه درخواست میکنم که بین دعواهای زن و شوهر دخالت نکنید و اگر هم قصد کمک دارید آنها را به مشاوره معرفی کنید...

دوستان لینک این تاپیک رو تا میتونید توی تاپیکها بزارید تا بیشتر از این مشکلی پیش نیاد...

کلام آخر ، اینکه اگر با حرفهایم باعث رنجش خاطر شما عزیزان شدم بنده از شما عذر خواهی میکنم...

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

و همینطور اطرافیان و خانواده ها نباید توی دعوای زن و شوهر دخالت کنن چون نه تنها کمکی نمیکنن بلکه فقط همه چیز رو خرابتر میکنن 

فقط 8 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40

کاملا موافقم با صحبتاتون ولی ادمی که از پشت یه صفحه گوشی و با راهنمایی چنتا کاربر که نمیدونه زن هست ،مرد هست،پچست،نادونه،یا عاقله  میخاد تصمیم برای زندگیش بگیره خیلی ارزش یه زندگی خوبو نداره

کاملا موافقم با صحبتاتون ولی ادمی که از پشت یه صفحه گوشی و با راهنمایی چنتا کاربر که نمیدونه زن هست ...

کسیکه میاد اینجا تاپیک میزنه اکثرشون شرایط رفتن به مشاوره رو نداره و فقط دنبال یه راهنمایی که متاسفانه اینجا جای درستی برای گرفتن کمک نیست 

کسیکه میاد اینجا تاپیک میزنه اکثرشون شرایط رفتن به مشاوره رو نداره و فقط دنبال یه راهنمایی که متاسفا ...

اینم درست والا خدا خودش کمک‌همه جوونا کنه🤲میدونی ابجی بنظر من بعضی مردم چون از دین و باورهاشون فاصله گرفتن دچار این مشکلات شدن هی سال به سالم بد تر میشه ،بخدا همین شبی هم باز خانمم خبر طلاق یکی از اقوامم رو داد با دوتابچه😖

تا صد سال آینده حق بود👌👌👌👌👌

اگر مذهبی افراطی هستید ریپ نزنید نظر منو نظرات من طبق دین نیستن شامل همه انسان ها میشن البته از نظر خودم ممنون😆الان دیگه کاربری دست خودمه فقط(رها)🥰6 اسفند 1402 بهترین تاریخ زندگیم بود پسر عزیزم دنیامو شیرین و رنگی کرد😍❤️
اینم درست والا خدا خودش کمک‌همه جوونا کنه🤲میدونی ابجی بنظر من بعضی مردم چون از دین و باورهاشون فاصل ...

برادرم اکثر اینها بچه هستن ولی نمیدونن با نظراتشون دارن بنیاد یه خونواده رو از ریشه در میارن 

به خدا قسم بنده به حدی ناراحت میشم وقتیکه میبینم یه زن و شوهر با هم دعوا و یا قهر میکنن وای به حال اینکه بخوان طلاق بگیرن و من تا میتونم توی این تاپیکها راهنمایی و مشاوره رو پیشنهاد میرم

یسری از کاربرا خیلی اغراق میکنن مثلا میگه هرروز سیاه وکبودم میکنه خوب چی بگه آدم بگه خوب میکنه بمون ...

نه ولی به جای اینکه طلاق رو پیشنهاد بدن بگن برید با مشاوره صحبت کنید تا مشکل حل بشه

برادرم اکثر اینها بچه هستن ولی نمیدونن با نظراتشون دارن بنیاد یه خونواده رو از ریشه در میارن  ...

اره بخدا درکتون میکنم واقعیتش شما نمیدونی ولی خدای شما میدونه بنده هم فقطططبه همین دلیل اینجام بااینکه انواع حرفا رو بارم میکنن ولی دلم میخاد جامعمون پاک بمونه ،بنده چهار تا خواهر دارم یکیش مجرد سه تاش جدا شده ،این چه جامعه ای هست 

از خدا میخام هم  دنیا هم اون دنیا بهترینها رو بهت بده شما ها رو خدا فرستاده ولی کی میبینه 😔،موفق و پایدار باشی خواهر🤲🤲🙏🙏