2737
2734
عنوان

خاستگار

141 بازدید | 9 پست

سلام عشقا 

شبتون بخير 

خیلی ذهنم مشغوله راستش اومدم ببینم کسی میتونه کمکم کنه! من ی نفر و دوس دارم ک از اقواممون! دوس دارم بیاد خاستگاری 😂😕چون مادرش داره دنبال زن میگرده ک فک کنم رو منم نظر دارن، حالا اینا مهم نی! چجوری میتونی جذبش کنم؟ اگر قانونی، دعایی، نمازی چیزی میدونید بگید 

منم یکی بود دوستش داشتم پیش زنداییم صحبتش شد کلی از من بد گفته بود منصرفشون کرد 

تاپیک فان . You are beautiful. You are strong. You are worth it. You are loved🙂‍↔️😻💄💋🧚🏻‍♀️🧜🏻‍♀️👼🏻💅🏿💃🏼🐣🦋🦄🐬🪴🪺🌱☘️🪻🪷🐚🪸🌈🌕☃️❄️🍑🍓🍕🍫🍧🏝️🎈🧸🎉❤️🇺🇸self lover 
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
اوم ب همه اینا فک. کردم خیلی وقته تصمیمو گرفتم ک اگر اومدن جلو چی بگم

من یه دعا بلدم ک از هیچکس دریغش نمیکنم ان شالله ک در این آقا خیری باشه براتون و خواستتون اتفاق بیافته

نظری ب کار من کن ک ز دست رفت کارم،،،،،، به کسم مکن حواله ک بجز تو کس ندارم❤️🫂❤️
من یه دعا بلدم ک از هیچکس دریغش نمیکنم ان شالله ک در این آقا خیری باشه براتون و خواستتون اتفاق بیافت ...

ممنون انشاالله اگر به صلاح هم باشیم

لطف میکنید بگید چ دعاییه

2740
چ دعایی؟

ته جمله ام دعا بود برای شما😁

خدایا اگر در او خیری برای من هست او را نصیب من کن و اگر در او خیری برای من نیست در او برای من خیری قرار بده و او را نصیب من کن

ممنون انشاالله اگر به صلاح هم باشیم لطف میکنید بگید چ دعاییه

ته جمله ام دعا بود برای شما😁

خدایا اگر در او خیری برای من هست او را نصیب من کن و اگر در او خیری برای من نیست در او برای من خیری قرار بده و او را نصیب من کن