2752
2734
عنوان

خاستگار

142 بازدید | 9 پست

سلام عشقا 

شبتون بخير 

خیلی ذهنم مشغوله راستش اومدم ببینم کسی میتونه کمکم کنه! من ی نفر و دوس دارم ک از اقواممون! دوس دارم بیاد خاستگاری 😂😕چون مادرش داره دنبال زن میگرده ک فک کنم رو منم نظر دارن، حالا اینا مهم نی! چجوری میتونی جذبش کنم؟ اگر قانونی، دعایی، نمازی چیزی میدونید بگید 

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

2731
اوم ب همه اینا فک. کردم خیلی وقته تصمیمو گرفتم ک اگر اومدن جلو چی بگم

من یه دعا بلدم ک از هیچکس دریغش نمیکنم ان شالله ک در این آقا خیری باشه براتون و خواستتون اتفاق بیافته

نظری ب کار من کن ک ز دست رفت کارم،،،،،، به کسم مکن حواله ک بجز تو کس ندارم❤️🫂❤️
من یه دعا بلدم ک از هیچکس دریغش نمیکنم ان شالله ک در این آقا خیری باشه براتون و خواستتون اتفاق بیافت ...

ممنون انشاالله اگر به صلاح هم باشیم

لطف میکنید بگید چ دعاییه

چ دعایی؟

ته جمله ام دعا بود برای شما😁

خدایا اگر در او خیری برای من هست او را نصیب من کن و اگر در او خیری برای من نیست در او برای من خیری قرار بده و او را نصیب من کن

ممنون انشاالله اگر به صلاح هم باشیم لطف میکنید بگید چ دعاییه

ته جمله ام دعا بود برای شما😁

خدایا اگر در او خیری برای من هست او را نصیب من کن و اگر در او خیری برای من نیست در او برای من خیری قرار بده و او را نصیب من کن