2733
2734
عنوان

ترفند جدید دزد ها

294 بازدید | 15 پست

یادم افتاد عید با مامانم رفتیم بیرون از شهر یه ماشین ۴۰۵ توی جاده داد میزد خانومم تایرتونن تایرتون پنچره 

ماهم داشت باورمون میشد که راست میگه بعد گفتیم یکم جلوتر بریم که یه روستا باشه بتونیم اگه اینا رفتن از مردمش کمک بگیریم

بعد دیدم جلوتر ماشین پلیسه همونجا وایستادیم بعد دیدم اینا پا گذاشتن رو گاز و الفرار😐😐😐

پلیس گفت خیلی از دزدی های ماشین همین جوری پیش میاد😑

https://harfeto.timefriend.net/16789631247222      حرفاتو اینجا بزن بهم😁😉

توی چنلا این متنو زیاد دیدم

اگه نمیتونی مودب باشی رومن ریپلای نکن من به ادبیات چاله میدونی عادت ندارم ناظمتونم نیستم بگم خانومم  مودب باش نی نی یارو تگ میکنم کاربریت رو هوا میره                                       

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

بخدا راست میگم🫠

میدونم عزیزم

اگه نمیتونی مودب باشی رومن ریپلای نکن من به ادبیات چاله میدونی عادت ندارم ناظمتونم نیستم بگم خانومم  مودب باش نی نی یارو تگ میکنم کاربریت رو هوا میره                                       
2728

این ک داستان ی خانوم دیگست ک کپی کردین 

این داستان توی اینترنت وایرال شده 

فقط 6 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
(تیکر بارداری نیست برای رسیدن به خواستمه) ❌این کاربرو میبینی؟!              خوشبخت میشه. به عشقش میرسه. تنها دغدغش میشه رنگ ناخنش. تو خونش ارومش موج میشه. پدرش دیگه دادو بیداد نمیکنه. تو کارش پیشرفت میکنه. میشه دختری ک ارزوی همست اینو به خودم و مادرم قول میدم:) میشه ی صلوات برام بفرستی ❤هزار برابرش به خودت برگرده گلم 
این ک داستان ی خانوم دیگست ک کپی کردین  این داستان توی اینترنت وایرال شده

آره منم تو توییتر ، توییت اون خانوم رو دیدم

از نو شکوفه کن ، به همه ثابت کن پژمردگی خرافه است...💚✨🌱
2740
2706