2752
2734
عنوان

مرگ داماد ناکام

1828 بازدید | 72 پست

این اقا داماد قرار بود شب عروسی ش باشه.. ولی براثرتصادف فوت کرد.  .. خونه ای اجاره که اجاره کرده بود.. تالاری ک رزرو کرده بود.. نوشابه وبرنجاش... وااای خدا به همسر ش صبر بدت😭😭😭🥺🥺😔😔.. به پدر ومادرش.. شب عروسش رو ندید ورفت.... 

برای رسیدن به حاجتم برام صلوات بفرستین...😘🥰اَللّهُمَّ صَلِّ عَلی مُحمّدٍ وَ آلِ مُحمّد...خدایا مواظب همسر..دختر وپسرم باش 🥰💕

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

2731

چق تلخ!

چند سال پیش توشهر ماهم همچین اتفاقی افتاد کارتای عروسیشونم پخش کرده بودن😭😭😭💔

خدایا،قسمت وحکمتت رو بذار برای اونایی که میفهمن.. برای منِ نفهم معجزه کن🌱 مرسی ..بوث بعت☹♥️ خدا یااا شکرت تا ته دنیا شکرت💜💜 شکرت بخاطر معجزه قشنگت❤❤ خودت برام حفظش کن😍🥰 لطفا برای سلامتی تو دلیم یه صلوات مهمونم کن🌺

فامیل عروس... عروس نگون بخت مادرم هم نداشت.. همه خوشحال بودیم.. شوهرخوبی گیرش اومده.. خوشبخت شده.. داشت لباس عروس انتخاب میکرد

برای رسیدن به حاجتم برام صلوات بفرستین...😘🥰اَللّهُمَّ صَلِّ عَلی مُحمّدٍ وَ آلِ مُحمّد...خدایا مواظب همسر..دختر وپسرم باش 🥰💕
ناراحت شدم ،خدا رحمتش کنه 🥲🤧

😔🥺😭

چه دردناک😔جایگاهش بهشت برین الهی 💔

انشالله 

چه ترسناااک 💔 خدا رحمتش کنه و  خودش صبر بده بهشون 🖤

انشالله.. ممنون