2733
2739
عنوان

درمورد گرین کارت امریکا

419 بازدید | 34 پست

سلام د‌وستان کسی بوده مسابقع که گرین کارت امریکا  میدوبرنده شده باشه شرایط چطوریه  کلمش مجاز نیس مینویسم 

شادی وارامش سهم همه انسان هاست ......

دوست دارم کسی که انقد خوش شانسه رو حال و هواش رو اون روز ببینم 

بدون زحمت ویزا و ...

اونم کجااااا آمریکاااا😍

خدا به دلت نور بده عزیز جان 💛💫 برای هم دعا کنیم برای من هم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
2738
چقد پول میخواد برنده بشید

قرعه کشی هست اگه اسمت در بیاد  باید برای مصاحبه به سفارت امریکا بری توو کشور های اطراف اگه اوکی شد یه برگه پست میشه بعد یه بلیت میگیری به مقصد امریکا اونجا اون برگه رو میدی فقط ۱۰ هزار دلار برای چند ماه تا ورود به امریکا پول باید توحسابت بلوکه باشه بعد اینکه گرین کارت طلایی اعطا شد میتونید پول رو برداشت کنید

مستقر در سفارت ژاپن
قرعه کشی هست اگه اسمت در بیاد  باید برای مصاحبه به سفارت امریکا بری توو کشور های اطراف اگه اوکی ...

اها ۱۰ هزار دلار چقد یعتی ۴۰۰ میلیون من حساب کتابم خوب نیس 

بعد هزینه های زندگی چی چقد باید داشته باشی

اها ۱۰ هزار دلار چقد یعتی ۴۰۰ میلیون من حساب کتابم خوب نیس  بعد هزینه های زندگی چی چقد باید دا ...

به دلار روز میشه ۵۳۰ تومن  اره دیگه تا شغل پیدا کنید مشغول بشید باید خودتون از ایران پول ببرید

مستقر در سفارت ژاپن
به دلار روز میشه ۵۳۰ تومن  اره دیگه تا شغل پیدا کنید مشغول بشید باید خودتون از ایران پول ببرید

اها غیر این ۵۳۰ میلیون باید پول ببری ؟

ممنون عزیزم جواب میدی انشالله برنده بشید 

اها غیر این ۵۳۰ میلیون باید پول ببری ؟ ممنون عزیزم جواب میدی انشالله برنده بشید 

اره تا اون ۱۰ هزار دلارت ازاد بشه  ممنون از لطفتون انشالله شماهم هرچی که تو دلتونه اتفاق بیفته❤️

مستقر در سفارت ژاپن
2706