2733
2734
عنوان

تکنسین داروخانه

136 بازدید | 10 پست

سلام، من شهریور سال 1400 مدرک پایان دوره تکنسین داروخانه از یه موسسه خصوصی گرفتم ولی بنابه دلایلی نشد برم کارآموزی! حالا میخوام برم دنبالش، عزیزانی که توی اون کار هستن یا بودن، اگر میشه یه راهنمایی بکنید چیکار بکنم؟ برم ازشون بپرسم کارموز میخواید؟؟؟؟ 

آره عزیزم میری داروخانه ها سر میزنی میگی من مدرک گرفتم باید کار آموزی کنم شما نیاز ندارین و اونا هم اگه خواستن اوکی بهت میدن البته ممکنه بعد از دوره کار آموزی نیرو بخوان و استخدامت کنن❤️

خدایا دستمُ بگیر🍀

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

من نه مامانم💜

سلام ببخشید بنده خیلی پیگیر تکنسین داروخانه هستم،    با کامنت شما مواجه شدم

بدون مدرک صفر  صفر هم امکان گذروندن کارآموزی هست یا داشتن مدرک خیلی مهمه؟؟ ممنون میشم راهنماییم کنید، خیلی ضروریه🥺🙏🏻

گذروندن دوره هاش تا چ حد سخته؟

سلام ببخشید بنده خیلی پیگیر تکنسین داروخانه هستم،    با کامنت شما مواجه شدم بدون مدرک صف ...

گرفتن مدرکش هزینه زیاد نداره بعد باید بری کار آموزی ولی ممکنه بدون مدرک هم بپذیرنتون...

خدایا دستمُ بگیر🍀