2733
2734
عنوان

بهترین پزشک زنان در تهران

116 بازدید | 13 پست

سلام دوستان وقت بخیر

ممنون میشم یه پزشک خوب و تشخیص درست در تهران بهم معرفی کنید🙏🏻🌹

میشه یه صلوات برای قبولی رشته دلخواهم در کنکور مهمونم کنید💕 خیلی خیلی ممنونم🌹
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

کدوم سمت میخوای؟ من دکترام عالین ولی سمت شمال شرقن.. دکتر لیلا محمدی دکتر پروانه لک دکتر ترانه مغازه

دخترای قشنگم دوستتون دارم... هر چی آرزوی خوبه مال شماها🥰🥰 دوستان برای آرامش و سلامتی مادر عزیزم صلوات بفرستین. مادرم خیلی سختی کشیده💔💔 لیست افرادی که حلال نمیکنم: مامان بزرگ هام( هر دو) عمه هام و یک کمی پدربزرگام( اینا ۵۰ ۵۰ هست) 
کدوم سمت میخوای؟ من دکترام عالین ولی سمت شمال شرقن.. دکتر لیلا محمدی دکتر پروانه لک دکتر ترانه مغازه

من سمت تهرانپارس هستم عزیزم

2740
من سمت تهرانپارس هستم عزیزم

دکتر زهرا توکل تو بیمارستان تهرانپارس اگر باشه عالیه.. من هفت سال پیش مریضش بودم ولی بعد از اون قرار بود مهاجرت کنه

دخترای قشنگم دوستتون دارم... هر چی آرزوی خوبه مال شماها🥰🥰 دوستان برای آرامش و سلامتی مادر عزیزم صلوات بفرستین. مادرم خیلی سختی کشیده💔💔 لیست افرادی که حلال نمیکنم: مامان بزرگ هام( هر دو) عمه هام و یک کمی پدربزرگام( اینا ۵۰ ۵۰ هست) 
دکتر زهرا توکل تو بیمارستان تهرانپارس اگر باشه عالیه.. من هفت سال پیش مریضش بودم ولی بعد از اون قرار ...

ممنون عزیزم🙏🏻🌹