2733
2734
عنوان

هر سوالی راجع به اقدام و بارداری و زایمان ودارین بپرسین😚

| مشاهده متن کامل بحث + 3433 بازدید | 162 پست
دل دردمثل پریود ولی خونی درکارنیست بیشترهم شب ها خوابیدنی این اتفاق میفته یک هفته مونده به پریودم زی ...

طبیعیه عزیزم دیواره رحم میخواد ریزش کنه درد به اون علت هستش

ولی اگر مداوم باشه ممکنه نشونه عفونت باشه

این علایمی هم که گفتین

برای pms هستش

دوران قبل پریود اغلب خانومها تجربش میکنن هرکدوم به شکلی

عشق مثل روشنی ماه با تو میرسه از راه…✨❤️👼🏻🧿

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

حامله ایی

اخه من تنبلی تخمدان دارم

❤مرسی که برام دعاکردیدمن بامعجزه خداباردارشدم و۲ماهه هستم برام دعاکنیدسالم به دنیابیارمش👈👈👈قلب بچم تو۳ماهگی وایسادومجبورشدم سقط کنم خیلی بدبودخیلی😭دعاکنیدخدابهم یه بچه سالم وصالح بده خیلی دلم برلی خودم میسوزه
2731
دکتر خودش دارو میده ولی اگ تو اقدامی مواقعی ک اقدام داشتی تا نیم ساعت اول پاهات بالا باشه با ی بالش ...

ینی نمیشه بعدش حموم یا wc. رف؟

فقط 13 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
 ی صلوات برای سلامتی تو دلی هام میفرستی؟ممنونم مهربون 🥰.        تتل🖤شادمهر🤍شایع ٫: tork👩🏻‍🦱✨ی دختر لجباز 🤪عاشق رقص💃و آواز🎧(همه جا آهنگ حموم،مسافرت،موقع خواب و..🫡🥴😁) عکاسی هم میکنم عاشق عکس گرفتنم😍📷 عاشق مرغ🍗پیتزا🍕 و همه چی🤣عاشق خرمالو و خوراکی های شیرین،شیرموز هم خیلی دوس😋وای نگم از بادوم زمینی🥹 شماهم مث من وقتی از ی چیزی خوشتون میاد دوسه بار شات میگیرین(حتی آهنگی رو که دوس دارم دوسه بار دانلود میکنم )یا من دیوونم؟!😶‍🌫️🤔چرا قشنگ زدن به ریشه چرا حال من خوش نی اوضاع قشنگ ترم که میشه هرکاری کنی دیگ این بدن،بدن نمیشه💔tatal  ای کاش حقم از تموم زندگی تنها تو باشی من عاشق تنهاییم ,تنها بشم, اما تو باشی ٫؛🤍🖇️ Shadmehr عطر خوب بزن،خوشتیپ بچرخ ؛بالاخره پستچی به در میزنه ی روز بده خبر خوب✨ shayea    من خیلی خیلی سادم با احساسات من بازی نکنید لفطا🥹😕💔اگه جایی باهاتون دعوا کردم متاسف حتما از جای دیگ اعصابم خورده وگرنه اهل دعوا نیستم🙌ولی اگه واقعا باهاتون دعوا کردم و ناراحتم کردین از چشمم میفتین 🤗 و اگه تاپیک دیگ  باهاتون حرف زدم بدونید یادم نمیمونه که دعوا کردم🤣 ۱گ خوابتون نمیبره یعنی تو خواب یِ نفر دیگه اید!  ۲هرچی آیکیو بیشتری داشته باشین بیشتر خواب میبینین!۳آخرین کسی ک بهش فک کردین دلیل خوشحالی یا ناراحتیتونه! #دختری_که_هیچکس_دوستش_ندارد♥ لایک دوس دارم منو هرجا دیدین بلایکین😁
سلام عزیزم خوووبی😍😍😍😍

قربووونت برم تو حوبی پسرت خوبه شیطونیاش شروع شده؟

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
قرار بر این شد که خود را تغییر دهم نه محیط اطرافم را ... معجزه شد و اطرافم نیز تغییر کرد
اول باید سونوگرافی انجام بدین تا ببینین واریکوسل هست یا ناگر واریکوسل نباشه فقط ضعیف بودن اسپرم باشه ...

گرده نخل خرمای نر برای همه ی مشکلات مردان معجزه اس فق باید تا دوماه مرتب بخورن 

من با گردو اسیاب شده و بادام اسیاب شده مخلوطش کردم و هم خودم خوردم هم شوهرم 

ی قاشق عسل و ی قاشق از مخلوط گرده و مغز ها داخل شیر ولرم درس میکردم

زیبا ترین دلتنگی دلتنگ بودن برای توست و تلخ ترین آن دلتنگ ماندن برای تویی که می دانم دیگر ندارمت …
اخه من تنبلی تخمدان دارم

خی داشته باشی یعنی قرار نیس باردار بشی بزار مودت بگذره بعد اگه پری نشدی  بی بی چک بزار انشالله ک حامله ایی

فقط 32 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
☠زندگی هیچ وقت آسون تر نمیشه ، تو قوی تر شوـ٨ـﮩـ۸ـﮩ♡ـ٨ـﮩـ۸ـﮩ️ در تاریخ ۲۱ اردیبهشت ۱۴۰۳بی بی چکم مثبت شد خدایا شکرت❤🤞🏻

کسی که پریود میشه هرماه ممکنه لوله های رحمش چسبندگی داشته باشه؟

فقط 7 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
در تاریخ27آبان1402 با صدای بارون  ساعت 8.30صبح از خواب بیدار شدم و بی بی چک زدم مثبت شد29آبان آزمایش بتا دادم مثبت بود خدایا شکرررت😍😍😍1آذر دکتر رفتم سونو واژینال نی نیمو دید هورااا
طبیعیه عزیزم دیواره رحم میخواد ریزش کنه درد به اون علت هستش ولی اگر مداوم باشه ممکنه نشونه عفونت با ...

اخه من قبل پریودی اصلااینطوری نبودفقط یه کم عصبانی میشدم ایناروزمانی که پریودبودم اتفاق میفتاد واینه تو اقدامم ۵ماهه و تنبلی تخمدان دارم

❤مرسی که برام دعاکردیدمن بامعجزه خداباردارشدم و۲ماهه هستم برام دعاکنیدسالم به دنیابیارمش👈👈👈قلب بچم تو۳ماهگی وایسادومجبورشدم سقط کنم خیلی بدبودخیلی😭دعاکنیدخدابهم یه بچه سالم وصالح بده خیلی دلم برلی خودم میسوزه
گرده نخل خرمای نر برای همه ی مشکلات مردان معجزه اس فق باید تا دوماه مرتب بخورن  من با گردو اسی ...

گرده نخل نر از کجا تهیه کردید؟؟

اللّهُمَّ صَلِّ عَلی مُحَمَّد وَآلِ مُحَمَّد وَعَجِّل فَرَجَهُم
2706