2733
2734
عنوان

هر سوالی راجع به اقدام و بارداری و زایمان ودارین بپرسین😚

| مشاهده متن کامل بحث + 3433 بازدید | 162 پست
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

اگر شرایطش رو داری ای وی اف اگر نداری توکل ب خدا هیچ روشی جز ای وی اف قطعی نیست

میدونی هزینش چقدره؟

خدایا به هر کجا رفتم و هر چیزی که نگاه کردم فقط تو رو دیدم %زندگی پارادوکس عجیبیه ی چیز باارزش بی ارزش
سلام گلم میشه بگین چندهفته برای تشکیل قلب جنین خوبه بریم سونوگرافی؟بعد درد سمت چپ و نبض برای چیه؟

بین ۷ تا ۸ هفته

طبیعیه مشکلی نیس

عشق مثل روشنی ماه با تو میرسه از راه…✨❤️👼🏻🧿
2731
اگه آزمایش شوهر نرمال باشه و تخمک گذاری خانم هم نرمال باشه ولوله های رحم باز باشند چه عاملی باعث ناب ...

نازایی ناشناخته بهش میگن☹️

رستا جان ممکنه یه دختر حدود ۴۳ الی ۴۴ سال ازدواج کنه راحت باردار بشه یا بارداریش احتمال زیاد به مشکل ...

سلام اصلا مشخص نمیکنه

ولی خب احتمال اینکه به مشکل بخوره زیاده 

بعد ۴۰ شانس بارداری ب طرز قابل توجهی کم میشه

ولی ممکنم هست زود باردار بشه

در کل از لحاظ پزشکی احتمال بارداریش کمه ب صورت طبیعی

2740
اره گلم بتونم کمکت کنم خوشحال میشم

سلام خوبین پستتون رو دیدم گفته بودین تواستان شما گرده نخل نر اصل به راحتی گیرمیاد متاسفانه شهرمن اصلشو ندارن میتونین برای منم ارسال کنید هزینشو براتون بزنم فقط میخام اصل باشه

درتاریخ۱۴۰۱/۱۰/۱۷    فرشته کوچولوی من زمینی شد خیلی دوستت دارم دخترم😍😍یه صلوات میفرستین برا سلامتی دخترم ممنون😘
سلام خوبین پستتون رو دیدم گفته بودین تواستان شما گرده نخل نر اصل به راحتی گیرمیاد متاسفانه شهرمن اصل ...

سلام عزیزم اره حتما بتونم کمکت کنم خوشحال میشم 

زیبا ترین دلتنگی دلتنگ بودن برای توست و تلخ ترین آن دلتنگ ماندن برای تویی که می دانم دیگر ندارمت …