2737
2739

تا جایی که اطلاعات داشته باشم جواب میدم

❌من نه پزشکم نه چیزی فقط اطلاعاتم برحسب چیزایی که خوندم و تجربه کردم هستش

خوشحال میشم بتونم کمک کنم🙏

عشق مثل روشنی ماه با تو میرسه از راه…✨❤️👼🏻🧿

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
2740

دل دردمثل پریود ولی خونی درکارنیست بیشترهم شب ها خوابیدنی این اتفاق میفته یک هفته مونده به پریودم زیادشدنم اشتها_سنگ شدن سینه ها التهاب نوک سینه_ خستگی_دلیل ایناچیه اخه

❤مرسی که برام دعاکردیدمن بامعجزه خداباردارشدم و۲ماهه هستم برام دعاکنیدسالم به دنیابیارمش👈👈👈قلب بچم تو۳ماهگی وایسادومجبورشدم سقط کنم خیلی بدبودخیلی😭دعاکنیدخدابهم یه بچه سالم وصالح بده خیلی دلم برلی خودم میسوزه
علت اینکه جنین مشکل قلب مادرزاد ازچی میتونه باشه؟

میتونه هم از اسپرم باشه هم از اینکه بدن مادر برای بارداری ویتامین های کافی نداره

زیبا ترین دلتنگی دلتنگ بودن برای توست و تلخ ترین آن دلتنگ ماندن برای تویی که می دانم دیگر ندارمت …
علت اینکه جنین مشکل قلب مادرزاد ازچی میتونه باشه؟

عزیزم علت صد درصد مشخصی نداره معمولا علل ژنتیکی هستش ، ممکنه محیط هم تاثیر گذار باشه

عشق مثل روشنی ماه با تو میرسه از راه…✨❤️👼🏻🧿
برای اسپرم ضعیف وحرکت کم چیکار باید کرد درمان بشه

دکتر خودش دارو میده ولی اگ تو اقدامی مواقعی ک اقدام داشتی تا نیم ساعت اول پاهات بالا باشه با ی بالش کوچولو زیر کمرت بعد نیم ساعت دیگه حالت راحت بگیر ب خودت و از جات بلند نشو تا صبح بخواب 

زیبا ترین دلتنگی دلتنگ بودن برای توست و تلخ ترین آن دلتنگ ماندن برای تویی که می دانم دیگر ندارمت …
2706