2737
2739

خسته شدم از مقایسه کردن 

یه بار زندگیمو مقایسه میکنم 

یه بار قیافه همسرمو با بقیه 

یه بار رابطمو 

خیللللللللی خسته ام 

مثلا رفتیم تفریح همه خوش و خرم بعد من بدبخت ذهنم نمی‌ذاره لذت ببرم همش داره مقایسه می‌کنه 

دوست دارم بمیرم راحت شم 

نمیدونم چیکار کنم 

قرصی دوایی چیزی نداره این درد من ؟؟؟؟؟؟

💜دنیای من :پدرم + مادرم + داداشام +خواهرم + همسرم+دخترم💜

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

منم مثل خودتم گاهی 

چقدر بده ، دوساعته نمیتونم بخوابم از غصه این درد 

تنها آرزوم اینه که این مرض ازم دور شه

2731

دایم نکات مثبت زندگیتو تداعی کن ...شیطون رو لعن کن که اولین مقایسه کننده بود

شما نگاه قشنگی داری پشت اون نگاه یه قلب بزرگ میتپه ...برا حل مشکل همه دنیا یه صلوات میفرستی؟جای دوری نمیره اول از همه به خودت برمی گرده....ممنون مهربون

برو دکتر اینجوری پیر میشی هروقت اومد تو ذهنت سریع دورش کن 

یادمان باشد به خاطر بی کسی هرکسی را به زندگیمان راه ندهیم با بی کسی میشود زندگی کرد اما با هرکسی نه 
2738

انسان هیچ گاه دست از مقایسه بر نمیداره.

این حس شما رو همه تجربه میکنن

شاید حتی اونیم که شما داری مثلاااا ماشینش و با ماشینت مقایسه میکنی داره رنگ پوست یا نوع لباسش و با شما مقایسه میکنه😉

روزی که خدا ادم رو آفرید،برای اینکه تنها نباشه بهش حوا رو داد،همون موقع که ادم برای بار اول رخ زیبای حوا رو دید،دلش لرزید و سست شد ،به سجده افتاد و به خدا گفت این کیه که با دیدنش احساس ارامش بهم دست میده؟زنا قدرتمندترین موجودات عالم هستن....

اینو همیشه به یاد داشته باشه هیچ وقت باطن زندگی خودت و با ظاهر زندگی دیگران مقایسه نکن 

و در ضمن 

دلِ بی غم در این عالم نباشد

اگر باشد بنی آدم نباشد 

دختر خوب به جای این فکرا درصدد باش روی بالا بردن کیفیت زندگیت کار کنی روی هر چه بهتر شدن روابط خودت و همسرت روی ارتقا خودت برو کلاس های مختلف دائم در حال یادگیری باش

انسان هیچ گاه دست از مقایسه بر نمیداره. این حس شما رو همه تجربه میکنن شاید حتی اونیم که شما داری م ...

برعکس من شوهرم اصلا اهل مقایسه نیست ، کاش منم مثل اون بودم همیشه خوشحال و سرحال ، خیلی مهربونه 

همه این ویژگی هارو ازش می‌دونم ولی بازم قیافشو مقایسه میکنم متاسفانه دست خودم نیست 

برعکس من شوهرم اصلا اهل مقایسه نیست ، کاش منم مثل اون بودم همیشه خوشحال و سرحال ، خیلی مهربونه  ...

عزیزم اکثر اقایون این ریز بینی ما خانما رو ندارن ..

در ضمن وقت گرانبهات و در راستای مهارت بخرج بده 😘

مثلا گلدوزی،کیک و شیرینی ،بافتنی 

یجورایی اوقات فراغتت و پر کن تا کم کم این مسائل تو ذهنت رخنه کنه.

روزی که خدا ادم رو آفرید،برای اینکه تنها نباشه بهش حوا رو داد،همون موقع که ادم برای بار اول رخ زیبای حوا رو دید،دلش لرزید و سست شد ،به سجده افتاد و به خدا گفت این کیه که با دیدنش احساس ارامش بهم دست میده؟زنا قدرتمندترین موجودات عالم هستن....