2737
2734

موقع اشنایی بهتون بگه ، به مثال اگه خونه ی خواهرم بودی و من نرسیدم بیام دنبالت دوست ندارم دامادمون تو رو برسونه تا خونه . چون جایی که نامحرم باشه نفر سوم شیطانه 

یا بگه حتی اگه یه موقع شرایط جوری شد که بهترین رفیق ام که خیلی قبولش دارم و بیست ساله رفت و امد داریم خواست تو رو تا جایی برسونه خوشم نمیاد سوار ماشین اون بشی 

یا مثلا میگه موقع حرف زدن با داماد هامون خوشم نمیاد خیلی چشم تو چشم بشی 

ما اصلا از این اخلاق ها نداریم . پدرم همیشه به من و خواهرم اعتماد داشته . بارها شده شرایط جوری شده که پسر همکارش که رفت و امد خانوادگی داریم ما رو رسونده تا جایی . جز سلام و علیک و تشکر کردن و حال و احوال حرف اضافه ی دیگه ای نزدیم .

این اقایی که گفتم خاستگار خواهرمه 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

اگه جواب مثبت بده تازه شروع بدبختیه

ترجیع میدهم به ذوق خویش دیوانه باشم تا به میل دیگران عاقل ترجیع میدم ترجیح و ترجیع بنویسم😐🤪مگرنه قد یه ترجیح سواد دارم دوست عزیز...لعنت به هرچی گزارش زنه الکیه...کاربر sasajon هستم کاربریم بخاطر مرغ پرید😂
2738

قلبش سیاهه رفته رفته بدتر میشه بنظر م ازدواج نکنه ردش کنه بره 

فردا ن پس فردا میگه دوس ندارم بری مغازه 

یا تو کوچه همسایه تورو ببینن 

اینا فقط ادنارو محدود می کنن

و افسوس که باکره از بی پولی فاحشه شد.و فاحشه با پول باکره ....🖤🤕

عزیزم منم شوهرم اینجوریه دوست نداره کسی منو جایی ببره یا بیاره جز برادر و پدرم و برادر کوچیکش 

حتی برادر بزرگشم نمیذاره اگ زنش باشه میذاره بعدم میگه با مردا زیاد حرف نزن ولی با ی سریا حرف میزنم غر نمیزنه با دامادمونم نمیذاره تو ی خونه تنها باشم ولی درکش میکنم از ی نظر هایی 

2706