2752
2734
عنوان

ازدواج

121 بازدید | 13 پست

به نظر شما یه مردی که قبلا ازدواج کرده و جدا شده حتما باید با یه زن مطلقه یا شوهر مرده ازدواج کنه یا یه دختر هم میتونه باهاش ازدواج کنه، البته همه چی به نظر دو طرف بستگی داره ولی میخوام نظر بقیه رو بدونم

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

باید ببینی دلیل جدایی چی بود با خانوم سابقش صحبت بشه مشاوره بری تصمیم عاقلانه بگیری چون تو همه چیه اولیه ات با اون آقا قرار اتفاق بیفته باید ببینی مشکل نداری تو زندگی باهاش قرار نیس خودت هی با خانوم قبلیش مقایسه کنی یا اون فکرش پیش اون خانوم نباش

خوشبختی واقعی اون شبیه که بجای فکر کردن به چشاش زل بزنی تو چشاش ♥️😍 مهی هستم خداروشکر بعد مدت ها بهم رسیدیم عشقم کل زندگیم👰🏼 مربی شنا هستم 🤩🌊
باید ببینی دلیل جدایی چی بود با خانوم سابقش صحبت بشه مشاوره بری تصمیم عاقلانه بگیری چون تو همه چیه ا ...

االبته واسه خودم نیست، از ما که گذشته، واسه یکی از دوستای خیلی نزدیکم این اتفاق در حال افتادنه

یه چیزی که هست اینه که به نظر شما یه دختر که سنش بالا رفته و دیگه از وقت ازدواج طبیعی اون گذشته چجور ...

خب آقایون مجردی ک شمشون بالا رفته هم هستند واسه اون خانوم 

ولی خب بستگی ب هر دو طرف داره اگر تفاهم دارن ...

االبته واسه خودم نیست، از ما که گذشته، واسه یکی از دوستای خیلی نزدیکم این اتفاق در حال افتادنه

همینایی که گفتم بهشون بگو ایشالله که هرچی خیر پیش میاد یارو  یه وقت دستپخت این مقایسه نکن هیکلش مقایسه نکن رابطه اش مقایسه نکن همه اینا هست باید خوب فکراش بکن زندگی یک روز دوروز نیس 

خوشبختی واقعی اون شبیه که بجای فکر کردن به چشاش زل بزنی تو چشاش ♥️😍 مهی هستم خداروشکر بعد مدت ها بهم رسیدیم عشقم کل زندگیم👰🏼 مربی شنا هستم 🤩🌊