2752
2734

سلام شبتون بخیر 

خانما ی سوال 

اینکه یکی صبح بات حرف بزنه کمتر از ی ساعت بعد تا شب نیاد ازت خبری بگیره بعد شب بیاد یاعت ۱ مثلا بیاد بات حرف بزنه بعد بخوابه ،ادعاشم بشه که حاضره واست بمیره چیه واقعا دارم اذیت میشم بنظرتون رابطه رو تموم کنم؟

بعد مثلا ب شوخی میاد بم میگه دلم میخواد فلان برنامه رو نصب کنم برم دختر بازی منم گفتم باش برو میگه ج.رم میدی 

واقعا تو دوراهیم چیکار کنم بنظرتون 

فقط تروخدا سرزنشم نکنین حالم ب اندازه کافی خرابه🙂💔

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

ماله منم اینجوری بود حالم بد بود حالا باز تو ی بار صبح ی بار شب برای منم هر ۳ و ۴ روز ی بار به من پیام میداد فکر می کرد دیگه خیلی راحته زدم الان یک هفته اس بلاکش کردم اما اون منو بلاک نکرده حالم از این رفتارش بهم میخورد

2731
ماله منم اینجوری بود حالم بد بود حالا باز تو ی بار صبح ی بار شب برای منم هر ۳ و ۴ روز ی بار به من پی ...

منم امشب باش دعوا کنم بنظرت 

البته پیام بدم جوابمو میده ولی مثلا زنگ میزنه بام حرف میزنه با اینو اون چت میکنه 

منم امشب باش دعوا کنم بنظرت  البته پیام بدم جوابمو میده ولی مثلا زنگ میزنه بام حرف میزنه با ای ...

من نه دعوا کردم نه چیزی فقط یهو اومد دید بلاکش کردم 😂😂به قرآن خسته شده بودم هی شبا منتظر بودم پیام بده بعدش میدیدم پیام نمیده میرفتم می خوابیدم اونم دل شکسته 

دیگه زدم همه چی رو خراب کردم حس می کنم اینطوری بهتر شد آرامش دارم 

2706