2752
2734
ممنون عزیزم چشم ان شاءالله به حق اواد حسین💖💗حتما ای وایی این مورد دمپایی رو اصلا یادم نبود اصلا نخ ...

استرس نگیر پیدا میشه 😂 

من دیدم بیشتریا با کفش اسپورت بودن برا سرویس رفتن اذیت میشدن بهشون میگفتم مال منو بپوشن شوهرم دمپایی حموم برام آورده بود😂

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

ببخشید یه سوال خیلی مهم دارم. شما که سز اختیاری هستید، میشه لطفا بگید فعالیتهاتون در چه حد بود ؟ چو ...

عزیزم من بخاطر شرایطم خیلی زیاد پیاده روی داشتم تقریبا از روز اول حداقل روزیی یک ساعت و نیم

کارلی خونه هم که بود  ولی مشکلی پیش نیومد اتفاقا با این همه فعالیت انتظار طبیعی داشتم ولی خبری نیست

زهد ریایی،جهل مقدس...
2731
عزیزم من بخاطر شرایطم خیلی زیاد پیاده روی داشتم تقریبا از روز اول حداقل روزیی یک ساعت و نیم کارلی خ ...

انشالله به سلامتی زایمان کنی و به حق این عید عزیز هر دوتون سالم باشید.

حتی این اواخر هم استراحت نداشتی؟

حالا من انقدر استرس دارم، میگم از پنج شیش هفته قبل زایمان استراحت مطلق داشته باشم

استرس نگیر پیدا میشه 😂  من دیدم بیشتریا با کفش اسپورت بودن برا سرویس رفتن اذیت میشدن بهشون می ...

وایی الان اتفاقا به همسرم گفتم خانما میگن دمپایی ببر منم نخریدم دقیقا به دمپای حمام اشاره کرد منم چشم غره رفتم بهش 

ههمین الان بلند شد رفت دمپایی بخره😅🤣

زهد ریایی،جهل مقدس...
انشالله به سلامتی زایمان کنی و به حق این عید عزیز هر دوتون سالم باشید. حتی این اواخر هم اس ...

نه تقریبا اصلا شاید تو کل این تقریبا نه ماه  ۱۵ روز استراحت داشتم  و پیاده روی نکردم حتی تو پنج ماهگی مسافرت رفتم چقدرم اونجا بیرون میرفتم😁

راستی استراحت زیادی و عدم تحرک باعث تبلی و افسردگی میشه ها

زهد ریایی،جهل مقدس...
ممنون عزیزم از دعای خیرت  چشم💕

چشمتون بی بلا💗

خدادر زمین بندگانی داردکه برای برآوردن نیازهای مردم   میکوشند،اینان ایمنی یافتگان قیامتند                                        امام موسی کاظم(علیهالسلام)
نه تقریبا اصلا شاید تو کل این تقریبا نه ماه  ۱۵ روز استراحت داشتم  و پیاده روی نکردم حتی ت ...

خداروشکر که بالاخره سرموقع زایمان میکنید

تو رو خدا برا منم دعا کن. من طبیعیو از نزدیک دیدم  وحشت دارم

تو رو امام حسین دعا کن سزارین بشم و بچه م سالم بیاد بغلم

میشه بگی بعد از رفتن بی حسیت اوضاعت چطور بود البته من پمپ درد میگیرم

اوضام عالی آخه یکم تحمله دردم بالاست

وبه قول قدیمی ها خوش گوشت یعنی سریع محل عمل خوب میشه 

تغذیه ت خوب باشه سریع رو وپا میشی 

ویه فوت کوزه گری بهت یاد بدم اونم اینکه از لحظه ای که دکترت دستور قدم زدن داد تنبلی نکن و راه برو تو زود روپا شدن وبهبود سریع تر بخیه هات خیلی موثره 

باز سوالی بود بپرس جونم

دوستانی که ظرف دوهفته گذشته بنده حقیر تگ کردین اما پاسخی ندادم خدمتتون عارضم که بنده تعلیق بودم ان شالله از امروز که از تعلیقی در اومدم در خدمتتون هستم وقتی میگم اوکی شب بخیر یعنی در حد یه بچه حرف میزنی وبحث کردن باهات عین حماقته