2733
2734
عنوان

میخوام خودکشی کنم

2438 بازدید | 205 پست

دیگه نمیتونم بکشم .دیگه نمی تونم تحمل کنم .  نمیتونم توهین ها تحمل کنم . ..وووووو.......

همیشه به همه مشاوره دادم از خودکشی از کلیی چیزای دیگه ...... مانع شدم.

برای خودم هیچ کاری نمی تونم بکنم.

حلالم کنین خوبی ها و بدی ها 

یا علی 

بسلامت

زندون خود مغزته کار بر نمیاد از مغز لِه...     #من از دیوانه ها دیدم هزاران عاقل مرده،من از عاقل ولی دیدم سری کامل عقده،من از کرم به پروانه شدن زور شدم،همه از مال من خوردن من از مال خودم دور شدم،من چه ساده بودم اما پر منظور شدم......  
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

وایسا کجااااا

قوی باش سختی ها میگذره تموم میشه 

همه آدما مشکل دارن کسی بی دغدغه و مشکل نیست 

فقط باید قوی باشی 

به لحظه ها وابسته نشو...                                                                                                                                                      خوب یا بد همشون میگذرن :)                                                                                                                                     

نکن خواهر من.هیچکس خوشبخت و سعادتمند مطلق نیس

هرکی بهت گفته هستم دروغگوی بزرگه

اگر یک روز از من بپرسندقوی ترین زنان دنیا چه کسانی هستند؟جواب می دهم...زنانی که تنهایی را یاد گرفته اند!

فقط میخوام بهت بگم زندگیت اینجوری نمیمونه و روزای خوش یه روزی فرا میرسه:)

زنده باد اشتباهات من...که بی‌پروا بهت گفتم دوستت دارم وُ تو رَم کردی... که خلافِ نظرِ خانواده رفتم دنبال علاقه‌م و بعد با مغز خوردم زمین وُ برگشتم وُ از صفر شروع کردم که شب امتحان نشستم فیلم دیدم و رفتم چرخیدم الکی وُ بعدش گند زدم. که بی‌حساب کتاب پولامو خرج کردم وُ خوردم به یه پیسیِ سنگین.که گفتم رفیقمه،از گوشت و پوست و خون گذاشتم براش اما همون آدم با پوستی که از من کَندن واسه خودش پیراهن دوخت...ببین هر طوری دلت می‌خواد قضاوتم کن. اما تو چه میدونی من اون لحظات چقدر زندگی کردم!زنده باد اشتباهات من. که توی تنهایی بغلشون می‌کنم. یه بغلِ محکم... اونا سهم منن از زندگی. من اون لحظات احساس زنده بودن داشتم. میفهمی؟؟؟؟؟؟

ازتو فقط ی دونه تو دنیا هس... نکن این کار رو. هم جسم هم روح مون امانت پیش ما. 

خدایی دارم مهربون تر ازحد تصور. یک عدد اسفند ماهی خوش بین وپر از انرژی مثبتم. بهترین رفیقم آریل(فرشته براورده کردن ارزوها) هروقت احتیاج ب درد ودل داشتین میتونین روی من حساب کنین.