2737
2739
سلام پسر من 19 ماهشه پسر خوب و حرف گوش کنیه فقط یه مشکل داره که جدیدا خیلی زیاد شده و منو ترسونده اونم اینه که اصلا از خودش دفاع نمیکنه یا یه بچه ازش چیزی میگیره میزنه زیر گریه و زاری انگار میترسه . هرچقدرم من تشویقش میکنم میگم برو تو هم ازش بگیر نمیره و گریه میکنه .
ببین بچه دوستم هم اینجوری بود یه سری وسایل بزار جایی دور ازش بد بگو برو بر دار مال تو هستش خیلی کمک میکنه

اما نزار زور گو بشه بدا خودت اذیت میشی الان دختر دوستم حسابی زور گو شده
     همه زندگیم دخترم ❤❤❤وقتی بارون بباره  دیگه نمیخواهم با چتر زیر بارون راه برم غم عالم میاد توی قلبمممم دیگه بعد بارون زیبا نیست کی میتونه زیبایی بارون ببینه؟؟؟ همه رنگ هاااا شسته شده ......
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2742
ببین دختر من سه سالشه برای اسباب بازیاش گریه میکنه طبیعیه مال خودشه خوبببببب
نباید بزاری از بچت چیزی بگیرن بگو این مال ارشه و به بچه برادرت یه چیز دیگه بده
یا نه بزار خودشون یه کاری بکنن
     همه زندگیم دخترم ❤❤❤وقتی بارون بباره  دیگه نمیخواهم با چتر زیر بارون راه برم غم عالم میاد توی قلبمممم دیگه بعد بارون زیبا نیست کی میتونه زیبایی بارون ببینه؟؟؟ همه رنگ هاااا شسته شده ......
نه منظور من وسایل خودش نیست مثلا میریم خونه برادرم این میره یه اسباب بازی برداره اون میاد میگیره . به هرچی دست میزنه اونم میاد سراغش بگیره ازش ولی این جراتشو نداره که نده بهش یا ازش پس بگیره . همش گریه میکنه و خودشو میندازه تو بغل من . بچه شما سه سالشه قضیش فرق داره
دختر منم همینه حتی وقتی یه بچه ای میزنه یا گریه میکنه یاهمینجوری وایمیسته نیگا میکنه هر چقد بهش میگم از خودت دفاع کن هیچ کاری نمیکنه ضمنا دخترم خیلی اجتماعیه یعنی اصلا خجالتی نیست
با بزرگترها خیلی بهتر از بچه ها ارتباط برقرار میکنه من فکر میکنم احساس میکنه که خطری از جانب اونا تهدیدش نمیکنه ولی از بچه ها دوری میکنه شاید هم به خاطر چند تا تجربه بدی بوده که نی نی های دیگه باهاش کردن
2740
والا من خودم هم موندم چیکار کنم یه بار رفتم پیش مشاور گفت تو جمعهایی که بچه زیاد هست ببر از شانس ما هم اصلا بچه دیگه ای نیست
آخه من مشکلم اینه که وقتی میبرمش پارک هی نوبتش رو میده به بچه های دیگه که مبادا اذیتش کنن انگار میترسه ازشون