2733
2734

خیلی خستم از این رفتار،که همش فاز غم بگیری و بنالی (بخصوووص تو مجازی)،وای میخوام بمیرم وای میخوام فلان کنم...

بعنوان کسی که قبلا همینطوری بود و دم به دیقه استوری به قول معروف چسناله میذاشت میگم،اگه کسی از نزدیکانتون اینطوری بود اصلااا نگران نباشید اونا افسرده نیستن فقط به توجه و محبت بیشتر نیاز دارن؛)

شاعر،نقاش و کمی گیمر:»تمام روح من در کنار اوست حتی اگر جسمش کنارم نباشد برای همین است که تنها وقتی نزدیک اش هستم احساس زندگانی میکنم💜

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

2731
شاید جز اینجا و آدماش کسیو ندارن...

خب همون دیگه من منظورم اینه این با افسردگی خیلی فرق داره این خیلی راحت میشه جلوشو گرفت کسی که افسرده اس اصلا گاهی اوقات نمیتونی متوجه بشی ک هست

شاعر،نقاش و کمی گیمر:»تمام روح من در کنار اوست حتی اگر جسمش کنارم نباشد برای همین است که تنها وقتی نزدیک اش هستم احساس زندگانی میکنم💜

هر آنچه از دل بر آبد یقیین بر دل نشیندکسیکه از رنجش میگه از غمش میگه دیگه تاب و توان حملش رو نداره 

همه مثل هم نیستن 

شاید شما توجه میخواستید من دوست دارم دردم رو با دعای خیر کسی تسکین بدم

همه مثل هم نیستن . هر کی یجوره . قرار نیست از کسی که مثل خودمون نباشه بدمون بیاد 

نگفتم بدم میاد گفتم چون انرژی منفیه خسته کنندس

اگر کسیو دیدین اینطوریه کمکش کنید همین.

هر آنچه از دل بر آبد یقیین بر دل نشیندکسیکه از رنجش میگه از غمش میگه دیگه تاب و توان حملش رو نداره&n ...

اره استثنا همیشه وجود داره من به طور کلی عرض کردم🙏🏻

شاید کسیو ندارن😔🖤من یکی خودم 

میدونم اتفاقا منم میگم باید با این افراد درد و دل بشه که بعدا غمشون به افسردگی تبدیل نشه

میدونم اتفاقا منم میگم باید با این افراد درد و دل بشه که بعدا غمشون به افسردگی تبدیل نشه

اره فدات درست میگی واقعا بعضی وقتا با یه حال بد میام نی نی سایت و درد دل میکنم یه سری انقد خوب حرف میزنن و آرومم میکنم ک خدایی حالم خوب میشه

اره فدات درست میگی واقعا بعضی وقتا با یه حال بد میام نی نی سایت و درد دل میکنم یه سری انقد خوب حرف م ...

خداروشکر🥰👌🏻