2733
2739
عنوان

استوری دخترخاله م

664 بازدید | 31 پست

سلام. دیشب استوری دخترخاله م رو همه مون دیدیم و تعجب کردیم. دستش توی دست یه پسر و نوشته تولد مبارک عشقم. حالا نه نامزد کرده نه هیچی. چرا باید با اکانتی که همه فامیل و ننه بابای خودش دارن اینو استوری کنه مگه که خبری باشه و ما در جریان نیستیم؟

اگرم زنگ بزنیم سوال کنیم فضولی میشه چون فقط یه استوری بوده. کلن گوزپیچ شدیم:))))

استوریشو ریپ بزن بگو کیه کلک 

به لحظه ها وابسته نشو...                                                                                                                                                      خوب یا بد همشون میگذرن :)                                                                                                                                     

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

ریپ ‌میزدی مبارکه چه  بی خبر

البته  شاید یادش رفته  هایدتون کنه

دلانای مامان و بابا  عاشقتیم دختر قشنگم  انتظار دیدنت  قشنگ ترین  و سخت  ترین  انتظار دنیاست😘😘😘قراره تو  ی پرنسس بشی قول میدم
2740
خیلی ضایع س

نه باو 

به لحظه ها وابسته نشو...                                                                                                                                                      خوب یا بد همشون میگذرن :)                                                                                                                                     

شاید دست دوستشه 

بزار استوریش تا ببینم چی ب چیه😁😂

شازده کوچولو به حرفش ادامه داد : « شماها خیلی زیبایید اما تو خالی هستید برای شما نمی شود مرد البته مطمئناً گل من هم از نگاه یک رهگذر عادی ،شبیه شماست؛ اما برای من او خیلی مهمتر از همه ی شماست،به خاطر اینکه او تنها گلی است که به او آب داده ام،تنها گلی که او را در زیر حباب شیشه ای قرار داده ام ،تنها گلی که برایش حفاظی درست کرده ام،تنها گلی که کرمهای روی آن را کشته ام البته به جز دو یا سه کرمی که برایش تبدیل به پروانه شوند او تنها گلی است که به غرولندها یا خودستاییها،یا گهگاه سکوت او گوش داده ام. به خاطر اینکه او گل سرخ من است.🧸🫀
2706